262
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi225
  • Ocen na +0
262 ppt ?

Sposoby na przeziębienie (226)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sposoby na przeziębienie

Napisał(a): Gość -

Syrop z czosnku: zmiażdżyć kilka ząbków, a do powstałej masy wcisnąć sok z dwóch cytryn całość zalać niewielką ilością przegotowanej, schłodzonej wody. Miksturę przekładamy do ciemnego słoiczka, odstawiamy na kilka dni, odcedzamy. Pijemy 3 razy dziennie.
Mleko z miodem i czosnkiem: do szklanki ciepłego mleka dodajemy łyżkę masła i łyżkę miodu całość doprawiamy dwoma ząbkami rozgniecionego czosnku.
INTERIA.PL

Syrop z czosnku: zmiażdżyć kilka ząbków, a do powstałej masy wcisnąć sok z dwóch cytryn całość zalać niewielką ilością przegotowanej, schłodzonej wody. Miksturę przekładamy do ciemnego słoiczka, odstawiamy na kilka dni, odcedzamy. Pijemy 3 razy dziennie.

Reklama

Reklama

Reklama

Chyba u większości dzieci nie przechodzi ;) Ja jako dziecko też nie lubiłam, ale mama mnie zmuszała ;) Cieszę się, że teraz są inne możliwości, jak chociażby ten pyramidonek, smaczny i zmuszać dzieciaków nie trzeba.

Dziewczyny, potrzebuje waszej rady... Brałyście kiedyś lek na przeziębienie czy grypę http://oscillo.pl/? Do lekarza niestety nie mam za wiele czasu żeby się wybrać, bo w domu dzieci płaczą bo tez przeziębione, a poza tym od rana do późnego popołudnia siedzę w biurze, a gdy ostatnio odwiedziłam aptekę, ten lek został mi polecany. Za czesto nie ufam farmaceuta, ponieważ wiem ze maja podpisane umowy z niektórymi lekami i na sile nam je proponują. Jeśli któraś z was stosowała ten lek proszę o opinie :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pyralgina przeziebienie
  • przeziębienie
Do góry strony: Sposoby na przeziębienie