Odpowiadasz na:
Sposoby na smog

~anielka
Temat dodał(a):
~anielka -
Znacie jakies sprawdzony spsooby jak walcyzć ze smogiem? Poza masakami... chodiz mi głównie o to by w domu (w którym wbrew pozorom, też nie jestesmy wolni od smogu) zapewnić sobie w miare czyste powietrze

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sposoby na smog

Napisał(a): banita53 -

~Veroksia Obawiam się, że nie ma skuteczniejszego sposobu na oczyszczenie powietrza w domu czy mieszkaniu niż odpowiedni sprzęt. Ja od początku sezonu grzewczego praktycznie jestem posiadaczką takiego oczyszczaczahttps://www.a(...)ir.html i muszę przyznać że robi robotę. Powietrze faktycznie jest zupełnie inne. Inaczej pachnie i inaczej się oddycha, nie mam już takich problemów z zapchanym nosem a rano nie boli mnie tak głowa, lepiej też śpię. Sprzęt jest cichy i łatwy w obsłudze tak więc polecam zaopatrzyć się w taki sprzęt.
+++++++++++++===
Nie ma jednak lampy UV a prezenty z powietrza wpadają także drzwiami i wentylacją .

Napisał(a): ~Veroksia -

Obawiam się, że nie ma skuteczniejszego sposobu na oczyszczenie powietrza w domu czy mieszkaniu niż odpowiedni sprzęt. Ja od początku sezonu grzewczego praktycznie jestem posiadaczką takiego oczyszczaczahttps://www.a(...)ir.html i muszę przyznać że robi robotę. Powietrze faktycznie jest zupełnie inne. Inaczej pachnie i inaczej się oddycha, nie mam już takich problemów z zapchanym nosem a rano nie boli mnie tak głowa, lepiej też śpię. Sprzęt jest cichy i łatwy w obsłudze tak więc polecam zaopatrzyć się w taki sprzęt.

~intic czy smog moz ejakoś nasilać kaszel, syn miał zapalenie oskrzeli i ciągle mi kaszle, w nocy się budzi, trochę spacerowaliśmy bo lekar zjuz pozwoił i po tych spaceach to chyba tylko gorzej ejst
++++++++++++++
To był lekarz bez klauzuli sumienia bo ten z sumieniem wybił by ci z głowy spacery w smogu i nie tylko .

~intic czy smog moz ejakoś nasilać kaszel, syn miał zapalenie oskrzeli i ciągle mi kaszle, w nocy się budzi, trochę spacerowaliśmy bo lekar zjuz pozwoił i po tych spaceach to chyba tylko gorzej ejst
+++++++++++++++
Gdzie mieszkasz sprawdzę czym oddychacie.

Dałem wyżej sporo porad.