6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Sposoby na suche dłonie (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sposoby na suche dłonie

Napisał(a): ~nina14 -

Pomocy! Jakie znacie sposoby na suche dłonie? Ostatnio zauważyłam, że moje ręce są strasznie wysuszone pomimo tego, że regularnie je nawilżam różnymi kremami. Nie wiem czym może być to spowodowane, natomiast widzę, że kremy z drogerii nie chcą pomagać. Nie chcę, żeby doszło do sytuacji w które skóra mi po prostu popęka. Macie może jakieś dobre sposoby na suche dłonie? Bo może to ja źle o nie dbam?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sposoby na suche dłonie

Napisał(a): Przemysław -

Do ~gość.Mam dla ciebie wyśmienitą wiadomość w ramach tematu suchych dłoni:)Na polu rolnym można znaleść co prawda z odzysku"końskie pączki".Zawarty w nich owies ma dużo właściwości regenerujących.Możesz z odrobiną wody natrzeć caaaałe ciało.Gwarantuję,te składniki też zadziałają:-D

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Przemysław Do ~gość.Mam dla ciebie wyśmienitą wiadomość w ramach tematu suchych dłoni:)Na polu rolnym można znaleść co prawda z odzysku"końskie pączki".Zawarty w nich owies ma dużo właściwości regenerujących.Możesz z odrobiną wody natrzeć caaaałe ciało.Gwarantuję,te składniki też zadziałają:-D
Przemuś nie śmiałbym :))) przecież wiadomo że od kiedy judasz z klopa zaserwował ci swoje grzybki i witaminki, gonisz po polach za końskim łajnem, jak dzik za truflami. Taki dla ciebie smakołyk :)))

Napisał(a): ~Gosc -

~gość
Przemysław Do ~gość.Mam dla ciebie wyśmienitą wiadomość w ramach tematu suchych dłoni:)Na polu rolnym można znaleść co prawda z odzysku"końskie pączki".Zawarty w nich owies ma dużo właściwości regenerujących.Możesz z odrobiną wody natrzeć caaaałe ciało.Gwarantuję,te składniki też zadziałają:-D
Przemuś nie śmiałbym :))) przecież wiadomo że od kiedy judasz z klopa zaserwował ci swoje grzybki i witaminki, gonisz po polach za końskim łajnem, jak dzik za truflami. Taki dla ciebie smakołyk :)))
😁😆😁

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na suche dłonie