268
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi187
  • Ocen na +-1
268 ppt ?

Sposoby na suche i zniszczone włosy (188)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na suche i zniszczone włosy

Napisał(a): Tris -

Olej je przetłuści i dodatkowo zniszczy (tak nawiasem mówiąc), a co do tematu, zależy od czego masz zniszczone włosy, używasz często prostownic, falówek itd., czy są zniszczone po farbach, bo jak od urządzeń to tylko na końcówkach wtedy, a jak po farbach to po całości włosów, dlatego muszę wiedzieć, więc??

Reklama

rudii sauna na wlosy:)
oliwka+folia+podgrzewanie
Witaj Rudii :))

Sauny ja nigdy nie próbowałam, rozumiem z twojego wpisu, że miałaś z nią styczność i jak? :))

Reklama

Napisał(a): rudii -

Tris
rudii sauna na wlosy:)
oliwka+folia+podgrzewanie
Witaj Rudii :))

Sauny ja nigdy nie próbowałam, rozumiem z twojego wpisu, że miałaś z nią styczność i jak? :))
sposob ten znam od kolezanki fryzjerki (z troszke dluzszym stazem)
powiem tak.poniewaz sama sobie obcinam wlosy,a wiadomo ze to nie jest latwe,wiec stosuje.efekt bylby zdecydowanie lepszy,gdyby obcinal mi wlosy fryzjer,ktory widzi ile Zniszczen" musi obciac.ja to robie na czuja i wiadomo,ze sama sobie nie obetne wszystkiego tego co trzeba.w kazdym razie,na to co ja robie ze swoimi wlosami-dziala i jestem zadowolona.efekt jest duzo lepszy gdy wlosy sa obciete przez profesjonaliste.

rudii
sposob ten znam od kolezanki fryzjerki (z troszke dluzszym stazem)
powiem tak.poniewaz sama sobie obcinam wlosy,a wiadomo ze to nie jest latwe,wiec stosuje.efekt bylby zdecydowanie lepszy,gdyby obcinal mi wlosy fryzjer,ktory widzi ile Zniszczen" musi obciac.ja to robie na czuja i wiadomo,ze sama sobie nie obetne wszystkiego tego co trzeba.w kazdym razie,na to co ja robie ze swoimi wlosami-dziala i jestem zadowolona.efekt jest duzo lepszy gdy wlosy sa obciete przez profesjonaliste.
Rozumiem, ale i tak świetnie się na tym znasz, pomimo braku jakiegoś konkretnego wykształcenia w tym temacie, jednym słowem masz talent :))))))))

Reklama

Napisał(a): rudii -

[/cytat]
Rozumiem, ale i tak świetnie się na tym znasz, pomimo braku jakiegoś konkretnego wykształcenia w tym temacie, jednym słowem masz talent :))))))))[/cytat]

aa dziekuje za uznanie.

Napisał(a): gość -

gość Dalej myjcie włosy tą chemią to wyłysiejecie całkiem moje drogie przyjaciółki, ja płucze swoje włosy w occie jabłkowym Ojca Mateusza, naturalny produkt doskonały eliksir do włosów

w jaki sposób to robisz przed myciem czy po?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na suche i zniszczone włosy