264
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +-1
264 ppt ?

Sposoby na suche i zniszczone włosy (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sposoby na suche i zniszczone włosy

Napisał(a): gość -

Ja zdecydowanie polecam zabiegi keratynowe. Amazon Keratine ma super produkty właśnie do regeneracji włosa (niekoniecznie trzeba keratynowo prostować włosy, są też zabiegi, które nie zmieniają struktury włosa, ale go mocno odżywiają). Włosy po zakończeniu takiego zabiegu włosy gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane i lśniące. Poza tym robią się bardziej podatne na stylizację. Polecam!
INTERIA.PL

To zależy, czy farbujesz włosy czy nie. Do farbowania zwarto dodać olaplex, który ochroni włosy przed szkodliwym działaniem koloryzacji. Mój fryzjer z In Harmony zawsze tak robi. Jeśli masz naturalne włosy, to świetnie sprawdzi się odżywcza ampułka Kerastase Concentre Oleo - Fusion. Oczywiście będzie pewnie dostępna w salonach, które mają kosmetyki Kerastase. Polecam!

Reklama

Reklama

Reklama

gość A te zabiegi Amazon Keratin to nie niszczą włosów? Bo różne rzeczy słyszałam o keratynie... Co myślicie?
Bardzo fajne! Te zabiegi keratynowe są niesamowite! Ja nigdy nie chciałam prostować włosów keratyną, bo lubię moje loczki, ale włosy strasznie się puszyły. Próbowałam różnych środków do stylizacji ale nic nie działało. Okazało się, że jest możliwe zregenerowanie włosów kuracją keratynową bez zmiany ich struktury. Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, odżywione, no i łatwiej się układają! I przestały się puszyć od wilgoci!

Napisał(a): Gość -

Mi bardzo ostatnio pomógł olejek arganowy, który stosuję przed kąpielą, tak że jak biorę gorący prysznic i łazienka zaparuje to łuski się otwierają i olejek wchłania się do środka włosa. Do tego stosuję też maski z olejem arganowym do spłukiwania, które stosuję też w trakcie kąpieli i mycia włosów. A w razie większych problemów na końce włosów stosuję maskę z oleju rycynowego i żółtka, ale tylko na włosy poniżej ucha, żeby nie zabrudzić za bardzo skóry głowy bo ciężko to potem domyć i żeby włosy nie przetłuszczały sie u nasady.

gość A te zabiegi Amazon Keratin to nie niszczą włosów? Bo różne rzeczy słyszałam o keratynie... Co myślicie?
Ta keratyna z Amazon Keratin nie niszczy włosów! Odbudowuje, odżywia i włosy łatwo się układają. A przy tym te zabiegi keratynowe pięknie pachną (jabłko, czekolada, winogrona). Maja też super kosmetyki do pielęgnacji po tych zabiegach, są specjalne szampony i odżywki, które wydłużają działanie zabiegów.

Moim zdaniem równie ważne jest wspomaganie od wewnątrz! Teraz jest taki czas, że włosy sa osłabione bo dostarczamy im mało witamin. Ja dlatego biorę Royal Collagen, który ma między innymi skrzyp polny który poprawia ich wygląd.

Napisał(a): Gość -

gość Moim zdaniem równie ważne jest wspomaganie od wewnątrz! Teraz jest taki czas, że włosy sa osłabione bo dostarczamy im mało witamin. Ja dlatego biorę Royal Collagen, który ma między innymi skrzyp polny który poprawia ich wygląd.
jaki okres bierzesz kapsułki z Royal Collagen? Po jakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty? Sama bym się zdecydowała, szkoda, że juź prezenty kupiłam bo zamówiłabym i sobie i siostrze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na suche i zniszczone włosy