48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
48 ppt ?

Sposoby na zgrabne nogi? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sposoby na zgrabne nogi?

Napisał(a): Gość -

Hej dziewczyny. Jakie znacie sposoby na zgrabne i delikatnie umięśnione nogi. Nie jestem osobą bardzo aktywną ale nogi mam niczego sobie. Wychodzę jednak z założenia, że zawsze może być lepiej stąd moje pytanie - jak poprawić wygląd nóg? Chodzić na spacery? Zacząć biegać a może jeździć na rowerze? A może znacie bardziej "domowe" ćwiczenia, które mogę wykonać u siebie w pokoju?

Chciałabym osiągnąć efekt jak Perfekcyjna Pani Domu

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Sposoby na zgrabne nogi?

Napisał(a): Gość -

Są zgrabne nogi i zgrabne nogi, akurat te pani Rozenek nigdy mnie nie zachwycały. Ale nogi Radwańskiej.... <marzyciel>
dużo bym dała żeby takie mieć, ale niestety nie na wszystko są sposoby. ćwiczenia mogą Ci wysmuklić nogi, ale ich nadmiar sprawi ze efekt będzie odwrotny.

Napisał(a): gość -

zauważ, że ona ma bardzo długie nogi co także je wysmukla, czasem warto skorzystać z porad stylistów, ubrać szpilki i krótką spodnice lub spodenki by wyglądać rewelacyjnie, jeśli jednak zależy ci na zmianie wyglądu Twoich nog polecam Ci ćwiczenia np. z piłką rehabilitacyjną, poszukaj je sobie na przyklad na blogu ortopedyczny24.. one naprawdę działają

Napisał(a): gość -

MYŚLAŁAM nad tym , aby wreszcie coś zmienić w swoim życiu. Straciłam nadzieję a jednak podniosłam się. Jestem ZAKOCHANA , BOGATA i szczęśliwa. Nie było by to możliwe bez ciebie Sebastianie Lubotycki. I pomyśleć że znalazłam o tobie w Googlu.

Napisał(a): ~lunetta -

Faktycznie, nie ma takiej możliwosci ale ćwiczyć na pewno warto bo dzieki temu można nogi ładnie wymodelować i wysmuklić. Poza tym jest wiele sposobów na to aby odpowiednim ubraniem nogi wydluzyć. Tak,ze nawet króciutkie nóżki będą wyglądały jak te bardzo długie;https://answe(...)i/20613

Na stronie jest o tym wpis.Co polecam
krótkie spódniczki
sukienki z wysokim stanem
spodnie z paskiem w talii
szorty
oraz oczywiście wysokie obcasy czy koturny ( sprawiają, ze sylwetka staje sie łądniejsza, biust wypięty do przodu a nogi optycznie dłuższe). Możesz również kupic sobie buty ze spiczastym noskiem.Takie również dają dobre wrażenie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zgrabne nogi
Do góry strony: Sposoby na zgrabne nogi?