501
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi263
  • Ocen na +-9
501 ppt ?

Sposoby na zniszczone włosy (264)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na zniszczone włosy

Napisał(a): edaeds -

Ja zauważyłam znaczną poprawę włosów jak zaczęłam je świadomie pielęgnować. Zwracam uwagę teraz na skład szamponów oraz odżywek oraz wybieram te bez parabenów oraz z jak najbardziej naturalnym składem. Wbrew pozorom taka pielęgnacja nie musi być droga. Na przykład w Biedronce są fajne maseczki do włosów Perfect Me. 3 rodzaje ale moja ulubiona to ta zielona z olejkami. Jest to jednorazowa maseczka ale ja używam na dwa razy bo ma sporą pojemność 20 ml ( mam krótkie włosy i nie musżę nakładać całej). Po zastosowaniu mam wrażenie jakbym wyszła z salonu fryzjerskiego bo włosy są bardziej odżywione oraz gładkie.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Maseczka to jeden ze sposobów działania zewnętrznego, ale trzeba też wspomagać się wewnętrznie, łykając suplementy diety. Ja próbuję różnych, żeby zobaczyć, które najlepiej wpływają na moje włosy. Często radzę się whttp://apteka(...)usk.pl/ co do składu, bo wiadomo, ze kto jak kto, ale farmaceuta powinien się znać na takich rzeczach :)

Reklama

gość
gość Zniszczone włosy należy zregenerować, a rozdwojone końcówki podciąć. Moja fryzjerka Weronika z In Harmony zawsze tak robi. Podcina końce, a na resztę robi mi zabiegi Kerastase. Najbardziej lubię pielęgnację przeznaczona dla włosów zniszczonych, osłabionych i rozdwajających się, opartą na koncentracie Vita-Cement. Kuracja jest fajna bo odbudowuje włosy od wewnątrz, daje spektakularny efekt. Polecam!
A czy ten Vita-cement to można kupić na miejscu w salonie In Harmony?
tak, In Harmony ma na miejscu kosmetyki Kerastase, więc nie powinno być problemu. Ale zrób sobie na miejscu usg włosa, wtedy będzie wiadomo, jaki kosmetyk będzie najlepszy!

Chcesz wiedzieć więcej jak dbać o zniszczone włosy?
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki!
W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu!
Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 .
Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na zniszczone włosy