496
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi258
  • Ocen na +-9
496 ppt ?

Sposoby na zniszczone włosy (259)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na zniszczone włosy

Napisał(a): gość -

Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie!
Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna!
Zapraszamy do zapisu już dziś!
ul. Szewska 17/1 Kraków
Pozdrawiam - Delta Edukacja

gość Ja uwielbiam keratynę winogronową. W ogóle Amazon Keratin ma super produkty do pielęgnacji włosów. Włosy się nie plączą, są gładkie i błyszczące.
A co to za keratyna winogronowa? Nigdy o czymś takim nie słyszałam.

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

gość
gość Ja uwielbiam keratynę winogronową. W ogóle Amazon Keratin ma super produkty do pielęgnacji włosów. Włosy się nie plączą, są gładkie i błyszczące.
A co to za keratyna winogronowa? Nigdy o czymś takim nie słyszałam.
To jedna z keratyn firmy Amazon Keratine. Ten zabieg jest rewelacyjny!

Ja miałam problem ze zniszczonymi włosami. Byłam u profesjonalnego trychologa (Miraflores), miałam badanie skóry głowy i zabieg oczyszczający. Teraz czekam na wyniki krwi i znowu ide do trychologa, teraz juz na konkretna kuracje. W międzyczasie zmieniłam jeszcze kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów na ekologiczne, bez parabenów i SLSów.

gość Ja miałam problem ze zniszczonymi włosami. Byłam u profesjonalnego trychologa (Miraflores), miałam badanie skóry głowy i zabieg oczyszczający. Teraz czekam na wyniki krwi i znowu ide do trychologa, teraz juz na konkretna kuracje. W międzyczasie zmieniłam jeszcze kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów na ekologiczne, bez parabenów i SLSów.
Widziałam ich na FB! Miraflores ma niesamowite włosy do przedłużania i zagęszczania. Zwłaszcza te do laserowego przedłużania Nano! Super!

Napisał(a): Gość -

Od siebie dodam tylko Biotebal, który był moim wiosennym strzałem w 10. Po prawie 3 miesiącach stosowania szamponu wraz z odżywką , włosy są o ładniejsze, nie wypadają w ogromnych ilościach i łatwiej się rozczesują. Warto o niego spytać w aptece, cena nie zwala z nóg ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na zniszczone włosy