501
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi263
  • Ocen na +-9
501 ppt ?

Sposoby na zniszczone włosy (264)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na zniszczone włosy

Napisał(a): Malinka99 -

Mi też pomaga podcinanie końcówek od czasu do czasu, do tego codziennie używam olejku arganowego, który nakładam na końcówki przez co mam mocniejsze włosy i mi się tak nie rozdwajają. Mam taki olejek w sprayu 3 w 1, z bielendy

Reklama

Napisał(a): amalane -

Oczywiście,ze trzeba podcinać końcówki .Włosy wyglądają wtedy o wiele lepiej no i się tak nie plączą. Nie trzeba mocno szarpać szczotką aby je rozczesać... Sama polecam zainwestować sobie w kosmetyki profesjonalne. Wbrew pozorom nie jest to taki duży wydatek . Trzeba szukać. Nie wiem czy widziałyście nową gazetkę Biedronki. Pojawiają się tam okresowo bardzo fajne promocje na kosmetyki do włosów. W tym tygodniu jest taka promocja. Będzie mozna kupić sobie kosmetyki z serii Total Keratin Complex ( maske plus szampon). Dzisiaj się wybieram bo kupiłam w zeszłym roku . Są super a normalnie mozna je dostać jedynie w salonach fryzjerskich za o wiele większe promocje....

Napisał(a): gość -

Zniszczone włosy należy zregenerować, a rozdwojone końcówki podciąć. Moja fryzjerka Weronika z In Harmony zawsze tak robi. Podcina końce, a na resztę robi mi zabiegi Kerastase. Najbardziej lubię pielęgnację przeznaczona dla włosów zniszczonych, osłabionych i rozdwajających się, opartą na koncentracie Vita-Cement. Kuracja jest fajna bo odbudowuje włosy od wewnątrz, daje spektakularny efekt. Polecam!

Reklama

A może spróbuj zabiegów keratynowych na włosy? Nie wiem czy masz proste czy kręcone, ale tak czy inaczej polecam keratynowe zabiegi kosmetykami Amazon Keratine. Amazon Keratin ma bardzo szeroką gamę produktów keratynowych. Mają zarówno zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak i również produkty nie zmieniające jego struktury. Tymi kosmetykami można super zregenerować włosy. No i obłędnie pachną! Ja uwielbiam keratynę czekoladową... Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, błyszczące i łatwo je układać..

Reklama

Napisał(a): Gość -

Często używałam prostownicę i ona popaliła mi włosy. Poprostu była złej jakośći. Kupiłam sobie taka z babyliss do prostowania na mokro i sucho i funkcją pary by włosy sie nie elektryzowały. Nadal prostuję włosy codziennie ale dobrym sprzętem.

gość Zniszczone włosy należy zregenerować, a rozdwojone końcówki podciąć. Moja fryzjerka Weronika z In Harmony zawsze tak robi. Podcina końce, a na resztę robi mi zabiegi Kerastase. Najbardziej lubię pielęgnację przeznaczona dla włosów zniszczonych, osłabionych i rozdwajających się, opartą na koncentracie Vita-Cement. Kuracja jest fajna bo odbudowuje włosy od wewnątrz, daje spektakularny efekt. Polecam!
A czy w tym In Harmony mają też olaplex? Bo ja bez tego to już w ogóle włosów nie farbuję.

Ja biorę po prostu tabletki Royal Collagen, poprawiają wygląd nie tylko włosów, ale i paznokci i skóry tez. Są naturalne, maja w składzie spirulinę, niacynę, kolagen ze skór ryb morskich. Dobrze się przyswajają.

Napisał(a): Gość -

Sposoby na zniszczone włosy to na pewno zaprzestanie farbowania, suszenia i innej stylizacji na gorąco. Używanie odpowiednich szamponów i odżywek. Polecam również wcieranie w wilgotne włosy specjalnych olejków- to na co dzień a na noc można założyć grubą warstwę oleju kokosowego lub arganowego i rano zmyć mocnym szamponem.

gość
gość Zniszczone włosy należy zregenerować, a rozdwojone końcówki podciąć. Moja fryzjerka Weronika z In Harmony zawsze tak robi. Podcina końce, a na resztę robi mi zabiegi Kerastase. Najbardziej lubię pielęgnację przeznaczona dla włosów zniszczonych, osłabionych i rozdwajających się, opartą na koncentracie Vita-Cement. Kuracja jest fajna bo odbudowuje włosy od wewnątrz, daje spektakularny efekt. Polecam!
A czy w tym In Harmony mają też olaplex? Bo ja bez tego to już w ogóle włosów nie farbuję.
Tak, mają w In Harmony Olaplex. Właśnie tam odkryłam farbowanie z dodatkiem Olaplex. Bez tego moje włosy byłyby już bardzo zniszczone.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na zniszczone włosy