501
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi263
  • Ocen na +-9
501 ppt ?

Sposoby na zniszczone włosy (264)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sposoby na zniszczone włosy

Napisał(a): gość -

Właściwie to cały rok walczę ze zniszczonymi włosami :P po lecie, w czasie zimy, po farbowaniach, po prostowaniach i nie wiadomo jeszcze czym. Fryzjer zawsze mi powtarzał, że najważniejsze są maski! Próbowałam wiele i każda miała coś fajnego w sobie :) teraz akurat stosuje maskę regenerującą Seboradin i u mnie super się sprawdza :) nie obciąża, za to ładnie nawilża no i oczywiście regeneruje!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

gość A może spróbuj zabiegów keratynowych na włosy? Nie wiem czy masz proste czy kręcone, ale tak czy inaczej polecam keratynowe zabiegi kosmetykami Amazon Keratine. Amazon Keratin ma bardzo szeroką gamę produktów keratynowych. Mają zarówno zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak i również produkty nie zmieniające jego struktury. Tymi kosmetykami można super zregenerować włosy. No i obłędnie pachną! Ja uwielbiam keratynę czekoladową... Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, błyszczące i łatwo je układać..
Brzmi bardzo fajnie! Nigdy wcześniej nie słyszałam o Amazon Keratin. Musze sobie o tym poczytać. Myślałam do tej pory, że zabiegi keratynowe służą wyłącznie do prostowania włosów. A ja lobię moje fale, tylko wkurza mnie puszenie włosów. I nie chciałam ich prostować, ale jeśli można zapobiegać puszeniu bez konieczności prostowania to super!

Reklama

Napisał(a): JuliaTylko -

Malinka99 Mi też pomaga podcinanie końcówek od czasu do czasu, do tego codziennie używam olejku arganowego, który nakładam na końcówki przez co mam mocniejsze włosy i mi się tak nie rozdwajają. Mam taki olejek w sprayu 3 w 1, z bielendy
Tez mam ten olejek w sprayu 3w1. Bardzo ładnie scala rozdwojone końcówki i przepięknie pachnie. Od czasu do czasu aplikuję go na całą długość włosów na noc, aby je nawilżyć. Zmywam jakimś dobrym szamponem oczyszczającym i widać, że są dobrze odżywione i nawilżone.

Napisał(a): kochanel -

olejek rycynowy albo olejek arganowy, sama teraz mam bielendowsi olej arganowy 3w1, stosuję dwa razy w tygodniu aby zbyt nie obciążać włosów. W moim przypadku poprawiła sie nieco kondycja włosów sa bardziej lśniące i mniej się łamia a i rozczesywanie już nie jest tak uciążliwe
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na zniszczone włosy