2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

spotkanie w szerszym gronie (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

spotkanie w szerszym gronie

Napisał(a): iza 36 -

Po wielu wieczorach i nockach spędzonych wspólnie z mężem na czatach i kamerkach - spotkaliśmy się z pewnym małżeństwem w wiadomych celach. Spędziliśmy u nich w domu 2 godziny. 120 minut, które wstrząsnęło moim dotychczasowym życiem. Zrobiłam tam rzeczy, których nigdy wcześniej nie spodziewałam się , że jestem do tego zdolna. Uprawiałam sex z obcym facetem na oczach mojego męża, mąż kochał się z obcą kobietą na moich oczach. Co gorsza kochałam się z kobietą i 2 facetami na raz. Od tamtej chwili minęło już 1,5 miesiąca a w naszym małżenstwie nie jest tak jak dawniej. Obawiam się o przyszłość mojej rodziny. Nie róbcie nigdy tego co my zrobiliśmy, póki nie jest za późno.
Iza
INTERIA.PL

Re: spotkanie w szerszym gronie

Napisał(a): Gość -

Widzisz, człowiek nie składa się jedynie z ciała ale też i z ducha. Czas jest krótki, trzeba wznieść się ponad otaczający świat, zezwierzęcenie i zaczerpnąć zasad z Tamtego Świata. Widzisz jakie To co zrobiliście pobrudziło Was, to To się nazywa grzech. Widzisz jakie to przyniosło konsekwencje, grzech się ciągnie za człowiekiem, przewiduje jeszcze nerwice czy depresje- możesz zaryzykować nie zrobienie tego? Możesz zaryzykować zniszczenie swojego życia, małżeństwa budowanego tyle czasu? Kim chcesz być w przyszłości? Trzeba się wyspowiadać, porozmawiajcie ze sobą. Inaczej demon Was zniszczy.
Pozdrawiam serdecznie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: spotkanie w szerszym gronie