10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +2
10 ppt ?

Sprawa wyborów prezydenckich (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sprawa wyborów prezydenckich

Napisał(a): ~polityk -

Zbliżają się wybory i coraz to większy problem kogo w nich wybrać. Po dłuższym namyśleniu jednak stwierdziłem, że będę głosować na Dudę nie żebym go jakoś bardzo lubił, ale dlatego bo przez ostatnie lata angażował się i spełniał swoje obietnice i wsparcia finansowe, które wcześniej obiecywał. Obniżył wiek emerytalny i zwiększył zarobki i na razie wydaje mi się to najlepszy kierunek na obecny okres i to co chce realizować i najważniejsze, że powstrzymał wysprzedaż majątku Polskiego. Są również inni kandydaci, ale na chwilę obecną bym na razie nie ryzykował dałbym jeszcze jemu szansę i postawił na ten kierunek w którym zmierza to jest moim zdaniem teraz chyba najwłaściwszy wybór.
INTERIA.PL

Re: Sprawa wyborów prezydenckich

Napisał(a): ~gość -

Masz prawo głosować na kogo chcesz ale jesteś głupi jeśli chcesz głosować na Dudę, nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy ile on złych rzeczy na robił i nie mam na myśli izolacji z powodu wirusa ale inne rzeczy, nie mam żadnych pretensji do Dudy że razem z rządem izolowali naród bo rozumiem że to mogło być konieczne ale posłuchaj PiS-u jakie bzdury opowiada. Mówili że zrobią wszystko żeby ludzie nie wyjeżdżali za granicę. To normalne że masowo Polacy wyjeżdżają za granicę!!! Ale głupi PiS mówili że Polacy emigrują za pracą, owszem za granicą są większe zarobki ale wolność właśnie na tym polega że mamy prawo wybierać czy żyć bez rodziny i w bogactwie czy w gorszych warunkach i z rodziną. Mój sąsiad jest po technikum, pracuje czasem po 16 godzin i nie narzeka, a powiedzieć ci dlaczego bo nie ma żadnych ograniczeń związanych z wolnością, ma gorsze warunki ale czuje się on spełniony, poza tym jakby nie 500zł na każde dziecko To Polakom żyło by się o wiele lepiej. Jakby tego było mało to właśnie PiS robi największą biedę, PiS zniszczył wszystko. Oni dadzą ci większe wynagrodzenie ale kosztem wolności, kosztem tego że zlikwidują autobusy, zlikwidują pociągi, zlikwidują busy. Tego chcesz? będziesz miał tańsze paliwo ale będą za każdy mandat odbierać prawo jazdy, za każde wykroczenie będą karać więzieniem. W Polsce nie da się niczego zmienić na lepsze, a 500+ tak naprawdę szkodzi nam bo gdyby dzieci mieszkały za granicą to nie musieli byśmy na nie płacić ale utrzymywali by je wyłącznie rodzice. To wszystko zmierza w złym kierunku ale głupie ludzie tego nie widzą, nie widzą tego że PiS robi wszystko by Polakom zaszkodzić. Oni dadzą ci te większe wynagrodzenie ale kosztem wolności, tego chcesz?

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość Masz prawo głosować na kogo chcesz ale jesteś głupi jeśli chcesz głosować na Dudę, nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy ile on złych rzeczy na robił i nie mam na myśli izolacji z powodu wirusa ale inne rzeczy, nie mam żadnych pretensji do Dudy że razem z rządem izolowali naród bo rozumiem że to mogło być konieczne ale posłuchaj PiS-u jakie bzdury opowiada. Mówili że zrobią wszystko żeby ludzie nie wyjeżdżali za granicę. To normalne że masowo Polacy wyjeżdżają za granicę!!! Ale głupi PiS mówili że Polacy emigrują za pracą, owszem za granicą są większe zarobki ale wolność właśnie na tym polega że mamy prawo wybierać czy żyć bez rodziny i w bogactwie czy w gorszych warunkach i z rodziną. Mój sąsiad jest po technikum, pracuje czasem po 16 godzin i nie narzeka, a powiedzieć ci dlaczego bo nie ma żadnych ograniczeń związanych z wolnością, ma gorsze warunki ale czuje się on spełniony, poza tym jakby nie 500zł na każde dziecko To Polakom żyło by się o wiele lepiej. Jakby tego było mało to właśnie PiS robi największą biedę, PiS zniszczył wszystko. Oni dadzą ci większe wynagrodzenie ale kosztem wolności, kosztem tego że zlikwidują autobusy, zlikwidują pociągi, zlikwidują busy. Tego chcesz? będziesz miał tańsze paliwo ale będą za każdy mandat odbierać prawo jazdy, za każde wykroczenie będą karać więzieniem. W Polsce nie da się niczego zmienić na lepsze, a 500+ tak naprawdę szkodzi nam bo gdyby dzieci mieszkały za granicą to nie musieli byśmy na nie płacić ale utrzymywali by je wyłącznie rodzice. To wszystko zmierza w złym kierunku ale głupie ludzie tego nie widzą, nie widzą tego że PiS robi wszystko by Polakom zaszkodzić. Oni dadzą ci te większe wynagrodzenie ale kosztem wolności, tego chcesz?
Lecz się puki masz zdrowe nogi i możesz dojść do psychiatry.

Napisał(a): ireneo -

~gość
~gość Masz prawo głosować na kogo chcesz ale jesteś głupi jeśli chcesz głosować na Dudę, nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy ile on złych rzeczy na robił i nie mam na myśli izolacji z powodu wirusa ale inne rzeczy, nie mam żadnych pretensji do Dudy że razem z rządem izolowali naród bo rozumiem że to mogło być konieczne ale posłuchaj PiS-u jakie bzdury opowiada. Mówili że zrobią wszystko żeby ludzie nie wyjeżdżali za granicę. To normalne że masowo Polacy wyjeżdżają za granicę!!! Ale głupi PiS mówili że Polacy emigrują za pracą, owszem za granicą są większe zarobki ale wolność właśnie na tym polega że mamy prawo wybierać czy żyć bez rodziny i w bogactwie czy w gorszych warunkach i z rodziną. Mój sąsiad jest po technikum, pracuje czasem po 16 godzin i nie narzeka, a powiedzieć ci dlaczego bo nie ma żadnych ograniczeń związanych z wolnością, ma gorsze warunki ale czuje się on spełniony, poza tym jakby nie 500zł na każde dziecko To Polakom żyło by się o wiele lepiej. Jakby tego było mało to właśnie PiS robi największą biedę, PiS zniszczył wszystko. Oni dadzą ci większe wynagrodzenie ale kosztem wolności, kosztem tego że zlikwidują autobusy, zlikwidują pociągi, zlikwidują busy. Tego chcesz? będziesz miał tańsze paliwo ale będą za każdy mandat odbierać prawo jazdy, za każde wykroczenie będą karać więzieniem. W Polsce nie da się niczego zmienić na lepsze, a 500+ tak naprawdę szkodzi nam bo gdyby dzieci mieszkały za granicą to nie musieli byśmy na nie płacić ale utrzymywali by je wyłącznie rodzice. To wszystko zmierza w złym kierunku ale głupie ludzie tego nie widzą, nie widzą tego że PiS robi wszystko by Polakom zaszkodzić. Oni dadzą ci te większe wynagrodzenie ale kosztem wolności, tego chcesz?
Lecz się puki masz zdrowe nogi i możesz dojść do psychiatry.
PISz póki ( to wynika z kontekstu). Puki są od pukania, a do tego, póki co, nie doszedłeś

Reklama

Napisał(a): olacda -

Zagłosuj na Trzaskowskiego podniesienie wieku emerytalnego,
zniesienie 500+ i innych,
powrót do emerytur esbeków,
wprowadzenie euro,
zgoda na małżeństwa homo i wejście LGBT do szkół,
likwidacja IPN i CBA,
przyjęcie muzułmańskich uchodźców,
wykonywanie poleceń Berlina,
nie będzie reparacji od Niemiec