Sprawdź 100 najlepszych miejsc pracy w Europie (7)

Sprawdź 100 najlepszych miejsc pracy w Europie

Temat dotyczy artykułu: Sprawdź 100 najlepszych miejsc pracy w Europie

W rzymskich hotelu Parco dei Principi odbyła się uroczystość ogłoszenia dwunastej edycji europejskiej listy 100 najlepszych miejsc pracy. W kategorii najlepszych firm międzynarodowych pierwsze miejsce przypadło Microsoft, francuska firma Davidson Consulting została zwycięzcą kategorii najlepszych dużych (powyżej 500 pracowników) miejsc pracy w Europie, a szwedzka Cygni w kategorii najlepszych małych i średnich firm. Aż 9 laureatów spośród TOP 25 międzynarodowych miejsc pracy znalazło się na prestiżowej liście przy współudziale swoich oddziałów w Polsce. I nie był to jedyny polski akcent tej uroczystości.

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~kowboj -

najlepsza Polska firma najwyszsze płace stabilna praca awansów sporo to PEŁO
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~jj -

Polska firma od koncernu zachodniego różni się 2 rzeczami, pensją, oraz stosunkiem szefa do ludzi , dlatego kto może omija polskie firmy jak zarazę, a jak tylko może to ucieka do szefa Zachodniego jak pszczoła do miodu. Polska to ostatni kraj UE gdzie feudalizm obowiązuje, jako norma.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~max -

tom ..po co ludzie maja sie znac na finansach ...dobry leming to tempy leming
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~tom -

Ludziom żyłoby się lepiej niezależnie od miejsca i tego co robią, gdyby w szkołach, oprócz samego zawodu, przedsiębiorczości uczyli profesjonaliści i uczono finansów, zarządzania własnymi pieniędzmi, skutków zadłużania się, inwestowania itp. Słyszeliście o książce "Emerytura nie jest Ci potrzebna" o zarządzaniu swoimi pieniędzmi, oddłużaniu, tworzeniu pasywnych dochodów i o budowaniu majątku, inwestowaniu, ryzyku? Autor przytacza wiele praktycznych przykładów
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz