555
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi525
  • Ocen na +0
555 ppt ?

sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe? (526)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~ilona87 -

Ja korzystam z biura doradztwa podatkowo-prawnego iopieram się na profesjonalizmie [url=http://biuro-wawrzynek.pl/]http://biuro-wawrzynek.pl/[/url] . Z pełnym zaangażowaniem wspierają mnie w budowaniu mojej pozycji na rynku. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Reklama

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~Kajka -

Ja mam biuro rachunkowe do którego przesyłam dokumenty elektronicznie. jak mam problem to piszę maila lub dzwonię. Fachowa i rzetelna obsługa księgowa. Jestem na samozatrudnieniu (jednoosobowa działalność gospodarcza) w systemie B2B. Pozdrawiam :)

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~Kajka -

~Kajka Ja mam biuro rachunkowe do którego przesyłam dokumenty elektronicznie. jak mam problem to piszę maila lub dzwonię. Fachowa i rzetelna obsługa księgowa. Jestem na samozatrudnieniu (jednoosobowa działalność gospodarcza) w systemie B2B. Pozdrawiam :)
[url=http://trust-partners.com.pl/]http://trust-partners.com.pl/[/url]

Reklama

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~Zośka88 -

Bardzo fajne biuro rachunkowe w Katowicach znajduje się na ul. Morawa 93D/18 (strona http://rozlic(...)ice.pl/ ) Od jakiegoś czasu korzystam z ich usług z polecenia koleżanki. Widziałam już wystarczająco miejsc w których prowadzi się rachunkowość i te zrobiło na mnie naprawdę dobre wrażenie. Ale i tak najważniejsze dla mnie jest to, aby było dobrze i w atrakcyjnej cenie. Dlatego już nie rozglądam się za czymś innym, jestem stałym klientem. Polecam :)

Reklama

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~xbxfghbcf -

~dassd
~ffsd Mam firmę w Warszawie, ale korzystam z e-księgowości w Liczyku, biurze, które też mieści się w Warszawie.
Na czym polega ten e-liczyk?
Korzystam z tego e-liczyka. Wszystko załatwiasz mailowo z biurem rachunkowym. To dla super zajętych osób, albo dla kogoś kto woli mailowy kontakt.

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~Amelia89 -

Ja jestem zadowolona z http://plus.k(...)ice.pl/ w Katowicach, płacę prawie połowę mniej niż poprzedniej księgowej, która nie podchodziła poważnie do swojej pracy. Papiery wysyłam im głównie mailem, bez wychodzenia z domu, ale we wszystko mam wgląd. A jeśli potrzebuję spotkać się z księgową w 4 oczy to jadę po prostu do ich placówki.

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~fliczuk -

Szukając biura rachunkowego nie oszczędzaj - pamiętaj, że to ono reprezentować Ciebie będzie przed US i ZUS-em. Gdy ja szukałam biura rachunkowego, dużą uwagę przykładałam do tego, z jakiego oprogramowania ono korzysta - zależało mi na tym, aby było ono możliwe profesjonalne, takie jak http://sage.c(...)hunkowe - słyszałam, że jest ono jednym z najlepszych!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/sprawdzone-i-niedrogie-biuro-rachunkowe-tematy,dId,2240796,strona,33,ok,1#pst229945626
  • https://forum.interia.pl/sprawdzone-i-niedrogie-biuro-rachunkowe-tematy,dId,2240796,strona,33,ok,1#pst229207987
  • biuromedal wrocaw
Do góry strony: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?