555
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi525
  • Ocen na +0
555 ppt ?

sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe? (526)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~maniekkos -

Dobrym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe online np.https://wfirma.pl fajna opcja i niedroga. Firma ma bardzo rozbudowane narzędzia do samodzielnej księgowości, wystawiania faktur, zarządzania magazynami itp. Warto sobie przejrzeć ich ofertę, ceny mają przystępne, jednocześnie narzędzia są bardzo funkcjonalne.
INTERIA.PL

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~Elton -

Moją firmę obsługuje biuro Gama z Warszawy, z którego jestem bardzo zadowolony. Bez zbędnych telefonów, Panie wiedzą co mają robić. Wszystkie ustalenia są implementowane do ksiąg, brak niezgodności, dwa lata spokojnie zamknięte bez pytań: "A skąd to niby", "a dlaczego tak". Po niemiłych doświadczeniach z własnym księgowym, udałem się do porządnego biura i była to dobra decyzja.

Reklama

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): GRAŻYNA -

Wiele lat byłam niezadowolona z księgowej. Później zmiana na księgowego okazala się kolejną porażką. Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie zamieniłabym księgowej za nic na świecie. Przesympatyczna kobieta, posiadająca ogrom wiedzy, z którą współpraca jest czystą przyjemnoscią. I nie słodzę tej kobiecie. Po moich doświadczeniach jest to dla mnie perełka w morzu. Polecam biuro Draconis Liber.

Reklama

Reklama

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~Smox -

Ja mogę zdecydowanie polecić biuro podatkowe KORF. Korzystam z ich usług już od kilku lat, a muszę tutaj przyznać, że wcześniej też miałem księgową. Biuro jest jednak o wiele lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest przede wszystkim bardziej profesjonalne. Odkąd nawiązaliśmy współpracę nie mam żadnych problemów, a wszystkie dokumenty są zawsze na czas. Jakby ktoś chciał skorzystać z ich usług to zostawię link do ich strony - http://korf.pl/

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): ~dagmara88 -

Jeśli ktoś z Gliwic lub okolic niech koniecznie zajrzy do PRI. Jak dla mnie najlepsze biuro rachunkowe w Gliwicach ;) Przede wszystkim to profesjonaliści, którzy naprawdę znają się na swojej pracy. Poza tym to rzetelna firma, wystarczy spojrzeć na to, ile już lat są na rynku.

Gdyby był ktoś zainteresowany, niech zajrzy tu: http://ksiego(...)ice.pl/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/sprawdzone-i-niedrogie-biuro-rachunkowe-tematy,dId,2240796,strona,33,ok,1#pst229945626
  • https://forum.interia.pl/sprawdzone-i-niedrogie-biuro-rachunkowe-tematy,dId,2240796,strona,33,ok,1#pst229207987
  • biuromedal wrocaw
Do góry strony: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?