Odpowiadasz na:
sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Właśnie założyłem własną firmę i przekalkulowałem, że bardziej opłaca mi się korzystać z usług biura niż zatrudniać księgową, przynajmniej w tym momencie. Czy znacie jakieś w miarę niedrogie, które sprawdziliście albo korzystacie? Z góry dzięki wielkie z pomoc.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

Napisał(a): Rybka99 -

mOrganizer finansów tutaj w zależności od potrzeb możesz sobie wybrać czy chcesz żeby ktoś zajmował się księgowością za Ciebie, czy chcesz sam zajmować się tym, ale ze wsparciem księgowej lub postawić na całkowitą samodzielność

Napisał(a): gość Krystyna -

Polecam. Biuro rachunkowe Mirosław Szulc to niezawodne działania w niedrogiej cenie.

Reklama

Napisał(a): ~Martycja -

W dobrych cenach obsłuży cię Tax Safe z Sopotu, możesz im powierzyć wszystko i już się nie martwić o dopilnowanie wszelkich kwestii księgowych

Napisał(a): ~Małgosia -

Dobre i niedrogie to Mc2 Ewa Kożuszek. Bogata oferta usług i indywidualnie ustalane ceny.

Reklama