12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

sprawdzony mechanik w Krakowie (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: sprawdzony mechanik w Krakowie

Napisał(a): ~Wojtek 76 -

z mojego doświadczenie, a ponieważ jestem właścicielem 10 letniego opla to jajkieś mam najlepszym miejscem na naprawę auta jest Euromaster na ul Kosynierów 9 są bardzo solidni i fachowi, ostatnio musiałem robić wtryski to nie jest prosty temat wielu mechaników się nim nie zajmuje a tam zrobili to rewelacyjnie!

Napisał(a): edskowronek -

Wyceniałem niedawno regenerację skrzyni biegów w Krakowie. Dopiero zdecydowałem się na współpracę z Auto Serwisem pana Roberta Witkowskiego. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie, no i się nie pomyliłem. Skrzynia biegów przywrócona do porządku. Można też przy okazji zlecić czyszczenie wnętrza samochodu. Dość często z tego korzystam, bo jest naprawdę konkurencyjnie. Na pewno nikogo na koszty nie naciągają. Adres w razie czego Szklarska 13.

Napisał(a): ~DiJ -

Podjedź sobie do Auto Serwisu Wadowicka. Polecam ten serwis, obsługa profesjonalna, rzetelna, pełna kultura. Pracownicy wszystko dokładnie mi wytłumaczyli zanim przystąpili do naprawy, z góry została ustalona cena usługi. Prace wykonane szybko i za nieduże pieniądze. Polecam wszystkim.

Napisał(a): ~bobi45 -

Dobrych doświadczonych mechaników ma Bosch Tour Nawojowa, profesjonalnie podchodzą do klienta bez ściemniania i naciągania na koszty. Jeszcze mi żadna z części które tutaj mi wymieniali nie nawaliła przedwcześnie.

Napisał(a): ~zolw -

Objechałem w Krakowie ze cztery warsztaty zanim trafiłem do auto serwisu wadowicka i wreszcie znalazłem swój serwis, tak jak pisali ludzie wyżej, bezpłatne przeglądy, gwarancje, przystępne ceny, najwyższa kultura, polecam i będę polecał.

Napisał(a): ~knrd -

mogę się podłączyć pod zadowolonych klientów auto serwisu wadowicka, byłem dzisiaj na przeglądzie przed wyjazdem na wakacje, nic nie zapłaciłem, a przegląd super rzetelny i jeszcze z fajnymi wskazówkami wyszedłem, bez obaw ich polecam
« Wróć do tematów
Do góry strony: sprawdzony mechanik w Krakowie