24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń113
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +1
24 ppt ?

Sprawdzony psycholog dla dziecka - Warszawa (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sprawdzony psycholog dla dziecka - Warszawa

Napisał(a): ~ramonaa -

Kochani czy możecie polecić sprawdzonego psychologa dziecięcego ze stolicy. ? Sprawa jest dość delikatna dlatego nie chce iść z synem do kogoś pierwszego lepszego zalezy mi na osobie doświadczonej ale jednocześnie empatycznej i wyrozumiałej. Z góry dziękuje :)
INTERIA.PL

Re: Sprawdzony psycholog dla dziecka - Warszawa

Napisał(a): ~jola245 -

[b][/b]chętnie podepnę się do tematu bo sama szukam takiego specjalisty. Mieszkam pod Warszawą ale dojechać zawsze można jeśli psycholog jest godny polecenia. Mój syn nie radzi sobie z moim rozwodem a ja już sama nie wiem jak do niego dotrzeć, bez specjalistycznej pomocy się nie obejdzie...

Napisał(a): ~Muszelka -

Proponuję zadzwonić pod numer 22 253 88 88. To jest Klinika PsychoMedic w Warszawie. Słyszałam z kilku źródeł, że mają znakomitych psychologów, równiez dziecięcych. Zadzwoń, na pewno udzielą Ci wszystkich informacji.

Reklama

Napisał(a): Gość -

dziewczyny a ja ze swojej strony polecam ośrodek LOGOS DTR w Warszawie. Chodziłam tam z córką kilka miesięcy temu na terapię. Doświadczeni lekarze, ogromna cierpliwość w stosunku do zdenerwowanych rodziców i świetny kontakt z maluchami.

Napisał(a): ~millamilla -

Ja też polecam ośrodek logos z targówka. Byliśmy tam na 4 czy 5 spotkaniach z psychologiem, potem przez wiele miesięcy uczęszczaliśmy na terapię behawioralną ( synek ma stwierdzony zespół Aspergera ). Miejsce, do którego na pewno warto się wybrać. Mają cudowne podejście do małych pacjentów, z rodzicami kontakt też jak najbardziej ok.

Reklama

Napisał(a): ~ramonaa -

Dziekuje Wam ślicznie za wszystkie odpowiedzi i pomoc. Sprawdziłam sobie na stronie ten ośrodek LOGOS DTR i wygląda to bardzo ciekawie. Po majówce tam zadzwonię i umówię się na pierwsze spotkanie. Mam nadzieje, że terminy nie są bardzo odległe. Dam znać po :)

Napisał(a): ~ollamolla -

Ja też miałam przez jakiś czas styczność z panią psycholog z tego ośrodka. U nas terapia miała charakter bardziej krótkotrwały i wystarczyło zaledwie kilka spotkań by wyjść na prostą ale wspomnienia też mam jak najbardziej pozytywne.

Reklama

Napisał(a): ~Kamil -

Także zwróciłbym uwagę na klinikę psychomedic w Warszawie. Mają kilka placówek. A to co najwięcej powinno Ciebie zainteresować, to fakt że kompleksowo podchodzą do pacjenta. Czyli jest i psycholog, i psychiatra, i neurolog.

Napisał(a): ~Martynaxx -

Dziś tempo naszego życia jest bardzo szybie. Stale gdzieś się spieszymy, ciągle jesteśmy spóźnieni. Nie mamy czasu nawet na to, by dostrzec problemy naszych najbliższych. Nie mamy również czasu na to, by dostrzec nasze własne. Jednak nasze problemy zawsze dadzą o sobie znać, a wówczas może być już za późno by rozwiązać je w szybki sposób.http://spbs.p(...)hologa/

Napisał(a): ~Indigo2 -

z okolic Warszawy a dokladnie Nowego Modlina polecam wybrac sie do prywatnej kliniki Medox. Oni od wielu lat z powodzeniem rozwiazują rozne problemy natury psychicznej. Depresja to powazna sprawa wiec nie mozna zwlekac z pomocą

Napisał(a): ~rita32 -

~Muszelka Proponuję zadzwonić pod numer 22 253 88 88. To jest Klinika PsychoMedic w Warszawie. Słyszałam z kilku źródeł, że mają znakomitych psychologów, równiez dziecięcych. Zadzwoń, na pewno udzielą Ci wszystkich informacji.
U nich jest możliwość rezerwacji wizyty online. System dostępny jest 24 h na dobę, więc można to zorganizować w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie. To ogromna wygoda. A jeśli chodzi o specjalistów to faktycznie mają ich sporo i można kogoś wybrać.

Napisał(a): ~klaraTyman -

Dużo rodziców boryka się z problemem, jakim jest fachowa opieka nad ich małym, dzieckiem dotkniętym niepełnosprawnością. Moja siostra ma dziecko z zespołem Downa i powiem Wam, że nie wiem co by zrobiła gdyby nie cudowne wsparcie od Fundacji Pomocy Rodzinie "Gwiazdeczka". Pracują tam fantastyczni ludzie, którzy potrafią takim maluchom zapewnić niesamowitą opiekę, bezpieczeństwo,a także masę zabaw ! Co więcej, pomagają rodzicom i doradzają jak takim dzieckiem jeszcze lepiej się zajmować. Bardzo zachęcam wszystkich potrzebujących do odwiedzenia http://www.gw(...)zka.eu/ i zapoznania się z ich działalnością.

Napisał(a): ~werka88 -

~rita32
~Muszelka Proponuję zadzwonić pod numer 22 253 88 88. To jest Klinika PsychoMedic w Warszawie. Słyszałam z kilku źródeł, że mają znakomitych psychologów, równiez dziecięcych. Zadzwoń, na pewno udzielą Ci wszystkich informacji.
U nich jest możliwość rezerwacji wizyty online. System dostępny jest 24 h na dobę, więc można to zorganizować w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie. To ogromna wygoda. A jeśli chodzi o specjalistów to faktycznie mają ich sporo i można kogoś wybrać.
Bardzo fajne jest również to, że można się do nich umówić także w weekend. W końcu nie każdy może sobie wygospodarować wolny dzień na wizytę a tak - wszystko można na spokojnie załatwić chociażby w sobotę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sprawdzony psycholog dla dziecka - Warszawa