17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń402
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +-17
17 ppt ?

Sprzedaż prezentów ślubnych (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sprzedaż prezentów ślubnych

Napisał(a): Gość -

Uff! Wielki dzień już za mną :) Teraz niestety zostałam z ogromną ilością podobnych prezentów ślubnych, których nawet nie mam gdzie trzymać... Bo po co mi dwa opiekacze do chleba na przykład? Stąd też moje pytanie do Was, kochani, myślicie, że wypada sprzedać część prezentów ślubnych? No bo to niby prezent itd, ale ja nawet nie mam gdzie tego wszystkiego "upchnąć", a już na pewno nie będę z tego wszystkiego korzystać... Nie wiem co robić, bo gryzie mnie sumienie... :(
INTERIA.PL

Re: Sprzedaż prezentów ślubnych

Napisał(a): beriaFana -

WonderlandAlice Uff! Wielki dzień już za mną :) Teraz niestety zostałam z ogromną ilością podobnych prezentów ślubnych, których nawet nie mam gdzie trzymać... Bo po co mi dwa opiekacze do chleba na przykład? Stąd też moje pytanie do Was, kochani, myślicie, że wypada sprzedać część prezentów ślubnych? No bo to niby prezent itd, ale ja nawet nie mam gdzie tego wszystkiego "upchnąć", a już na pewno nie będę z tego wszystkiego korzystać... Nie wiem co robić, bo gryzie mnie sumienie... :(
Trzeba było zrobić listę prezentów i ją puścić w obieg.
Gryzie Ciebie sumienie, bo chcesz sprzedać toster ? :)))) No weźźźź....

beriaFana
WonderlandAlice Uff! Wielki dzień już za mną :) Teraz niestety zostałam z ogromną ilością podobnych prezentów ślubnych, których nawet nie mam gdzie trzymać... Bo po co mi dwa opiekacze do chleba na przykład? Stąd też moje pytanie do Was, kochani, myślicie, że wypada sprzedać część prezentów ślubnych? No bo to niby prezent itd, ale ja nawet nie mam gdzie tego wszystkiego "upchnąć", a już na pewno nie będę z tego wszystkiego korzystać... Nie wiem co robić, bo gryzie mnie sumienie... :(
Trzeba było zrobić listę prezentów i ją puścić w obieg.
Gryzie Ciebie sumienie, bo chcesz sprzedać toster ? :)))) No weźźźź....
Nie pomyśleliśmy o tym w całym zamieszaniu, niestety :/

No właśnie nie mamy nic z paragonem, musiałabym posprzedawać... To nie problem, tylko się gryzę, że nie wypada tak się pozbywać prezentów...

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

czy nie moglas zrobic liste prezentow slubnychi wsylac krewnym. kazdy by skreslal co chce kupic i po sprawie. ja bralam slub 12 lat temu i zrobilam liste to co bylo nam potrzebne do domu. jak komus nie pasowal prezent z listy to wkladal pieniadze do koperty. zaden prezent sie nie powtorzyl jak np. 2 zelazka.

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

Sprzedaj;)
Wyrzutów mieć nie powinnaś, bo;
-Co niby masz z tym zrobić?
-ktoś kto Ci to dał, zrobił to albo bo coś musiał Wam dać, albo (i mam nadzieje,że to większość;)) chciał sprawić Wam przyjemność, w pierwszym wypadku prezent i tak był na odczepnego, a w drugim co to za przyjemność, jeśli nie masz co z tym zrobić?
- jeśli nie chcesz, komuś mówić,że sprzedałaś jego prezent, bo boisz się zrobić mu przykrość, to nie mów;) wystaw na allegro czy innym olxie, a przecież nikt nie będzie sprawdzał czy w domu masz mikser od niego;)

Taka mała dygresja- mówi się co prawda ,że prezentów się nie oddaje, ale moim zdaniem, część tych gadżetów można dać komuś na prezent;) macie dwa tostery? A może któregoś z Was rodzice czy rodzeństwo przygarną jeden? Masz zbędny mikser? Może dasz na urodziny przyjaciółce albo znajomym na parapetówkę? Itd. Tylko uważajcie, bo głupio jak tym samym ludziom to oddasz;)

xenia11 Taka mała dygresja- mówi się co prawda ,że prezentów się nie oddaje, ale moim zdaniem, część tych gadżetów można dać komuś na prezent;) macie dwa tostery? A może któregoś z Was rodzice czy rodzeństwo przygarną jeden? Masz zbędny mikser? Może dasz na urodziny przyjaciółce albo znajomym na parapetówkę? Itd. Tylko uważajcie, bo głupio jak tym samym ludziom to oddasz;)
Z oddaniem w formie prezentu to też dobry pomysł, dzięki :)

Właśnie fajnie, że są takie strony z inspiracjami na prezenty :) lot paralotnia albo skok ze spadochronu też :D :D ludzie nei zdają sobie sprawy z tego jakie w dzisiejszych czasach można prezenty dawać sobie anwzajem

dlatego właśnie jestem zwolenniczką listy, nie dostałam wtedy 10 kompletów garnków tylko jeden a jako że wgl się nie krępowałam i dałam linki to dostałam takie jakie chciałam pastelowe zhttp://www.do(...)nki.pl/ wielu gości mi mówiło że bardzo fajnie bo zawsze mają problem co kupić bo każdy się stresuje żeby się nie powatarzać
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sprzedaż prezentów ślubnych