11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +1
11 ppt ?

Stara śpiewka Trzaskowskiego , zagłosujcie na mnie , a wszystkich ozłocę? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Stara śpiewka Trzaskowskiego , zagłosujcie na mnie , a wszystkich ozłocę?

Napisał(a): ~Paleta -

Ten człowiek głosząc takie bzdety , nie ma szacunku do Polaków. Trzeba być kompletnym imbecylem by uwierzyć choć w jedno słowo jego. Czy on naprawdę myśli , że Polacy nie mają komputerów i nie nie oglądają codziennych wiadomości nadawanych przez publiczną telewizję. Tak się zastanawiam , do kogo on to mówi , na pewno do wyborców , którzy oglądają "Fakty" TVN-u i czytają wyborczą gazetę brukową , którą i tak już prawie nikt do tej prasówki nie zagląda. TVP INFO , każdego dnia nadaje od rana do późnej nocy całą prawdę o Opozycji , śmieją się z tych kmiotów na antenie , wytykają im kłamstwa i zabawne sceny z zachowań ulicznych , itd; itd; Tak się zastanawiam czy naprawdę w tej Warszawie mieszkają ludzie inteligentni czy pospolite młoty. Zapewne tak , skoro słupki od razu pokazały 11 proc. poparcia dla niego , a wybory jeszcze nie rozpisane.
INTERIA.PL

Re: Stara śpiewka Trzaskowskiego , zagłosujcie na mnie , a wszystkich ozłocę?

Napisał(a): Gość -

Powielanie propagandy idzie ci dobrze oszuście. Duda co stosuje też takie metody, ale Duda jest twoim idolem. Duda nic nie może jedynie może podpisać, co prezes zarządzą. I to jest cała filozofia.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Shadow15 -

jax55
Shadow15 Zgadza się , on ubliża Polakom , mam nadzieje że nikt nie nabierze się już na tych hochsztaplerów z PO !
Pisz w swoim imieniu, niekoniecznie wszyscy Polacy mają takie samo zdanie co ty.
Podobne ! Polak to nie wpis w dowodzie, ale system wartości i zachowania ! Oszuści, złodzieje , lewactwo, Targowica, to nie Polacy !

Reklama

Napisał(a): jax55 -

Shadow15
jax55
Shadow15 Zgadza się , on ubliża Polakom , mam nadzieje że nikt nie nabierze się już na tych hochsztaplerów z PO !
Pisz w swoim imieniu, niekoniecznie wszyscy Polacy mają takie samo zdanie co ty.
Podobne ! Polak to nie wpis w dowodzie, ale system wartości i zachowania ! Oszuści, złodzieje , lewactwo, Targowica, to nie Polacy !
Kiedyś już ktoś dzielił na tych co są godni i tych niegodnych bycia przedstawicielami narodu ,,,,,,,,,,,, !

Napisał(a): ~gość -

" TVP INFO , każdego dnia nadaje od rana do późnej nocy całą prawdę o Opozycji , śmieją się z tych kmiotów na antenie , wytykają im kłamstwa " - zgadza się , wku3wieni ,że w TVP na żywo można mówić o polityce i sprawach społecznych ,nie ma jak wyciąć słów gdy są wcześniej nagrywane. W TVP, politykom, zadają ciężkie pytania na żywo, na które nie często odpowiadają. (nie wiedzą jak)Opozycja wymięka i atakuje TVP, to się im nie podoba. Do tego TVP przypomina wypowiedzi różnych ludzi , co również w niesmak.

Trzaskowski tylko możne obiecać . Bo nic nie może nawet, gdyby był wybrany. Tylko obieca i durniom radość.

Napisał(a): rafal333 -

~gość " TVP INFO , każdego dnia nadaje od rana do późnej nocy całą prawdę o Opozycji , śmieją się z tych kmiotów na antenie , wytykają im kłamstwa " - zgadza się , wku3wieni ,że w TVP na żywo można mówić o polityce i sprawach społecznych ,nie ma jak wyciąć słów gdy są wcześniej nagrywane. W TVP, politykom, zadają ciężkie pytania na żywo, na które nie często odpowiadają. (nie wiedzą jak)Opozycja wymięka i atakuje TVP, to się im nie podoba. Do tego TVP przypomina wypowiedzi różnych ludzi , co również w niesmak.

Trzaskowski tylko możne obiecać . Bo nic nie może nawet, gdyby był wybrany. Tylko obieca i durniom radość.
Tak nadaje od rana propagande i fałszerstwa aby poróżnić ludzi a karzeł im dopinguje i posyła miliardy aby głośniej siali kłamstwa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Stara śpiewka Trzaskowskiego , zagłosujcie na mnie , a wszystkich ozłocę?