79
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń4 tys.
 • Odpowiedzi39
 • Ocen na +1
79 ppt ?

Stłuczka samochodowa - jak sie zachować? (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

najlepiej od razu w pysk
żartowałem
jak twoja wina to prubuj się dogadać jak tego drugiego to wołaj drogówke i najlepiej kogoś z ubezpieczalni albo niech gosc ci pisze oswiadczenie ze spowodował wypadek daty miejsca nr dowodu (wszystko co tylko mozna ) bo po samej polcji sprawca bedzie wezwany do ubezpieczyciela w celu potwierdzenia notki z policji i wtedy mówi ze był w szoku i wszystko było inaczej i sprawa ciągnie sie miesiącami

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

haha pierwsza wypowiedz w sam raz!! Ja mam to juz za sobą.Jechałam do córki kiedy na drodze gdzie odbywały sie roboty drogowe i co krok ograniczenie do 40km,przed światłami z całym impetem najechał na mnie no kto? facet!! Nogi uratowało mi w bagażniku koło zapasowe nie wspomnę o uszkodzeniu auta no i co najwazniejsze końcu dalszej jazdy.Wysiadajac tylko na to miałam ochotę aby go trzepnąc!! Uporczywie czekałam na policję aby mu wlepili mandat,choc on nieustannie podchodził bo chciał sie dogadać.Zaraz trzeba zawiadomić ubezpieczyciela i zabrac od policjantów protokół zdarzenia to jest potrzebne.Zapiszcie na wszelki wypadek szybko nr rej.pojazdu gdyby przypadkiem znudziło mu sie czekać na policjantów!!

Reklama

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

jeżeli jakiś normalny człowiek, to zawsze można się dogadać..jeżeli jest wiadomo czyja to wina, jeżeli się kłócicie o to, kto spowodował wypadek to już lepiej zawołać policję i ona to rozstrzygnie [chociaż bywa, że kiedy nie wiadomo kto jest winny to mandat dostaje każdy], ale jeżeli to nic poważnego to zawsze można spisać numery samochodu, numer polisy, ewentualnie numer kontaktowy i sprawniej samemu wszystko załatwić

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

To różnie z ta drogówką bywa. miałem stłuczkę nie z mojej winy, wkurzyłem się na babkę wezwąłem policję, babak się do niczego nie przyznała , policja skierowała sprawę do sadu grodzkiego, skończyło się ugoda bo jakbym sie zaczął sadzić to szkoda moich nerówów i czasu i tyle widziałem odszkodowanie.

Reklama

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

zawsze mam w skrytce samochodowej dwa czyste formularze (jeden dla sprawcy wypadku, drugi dla poszkodowanego) oraz długopis. Sam mimo, że jeżdżę długo nie spowodowałem nigdy żadnej stłuczki o wypadku nawet nie ma mowy, to na wszelki wypadek wożę zawsze te blankiety. Ludziska czasami popełniają błędy i dlatego zabezpieczam się. Na blankiecie są dane osobowe obydwu osób (sprawcy i poszkodowanego) nazwisko,imię,adres,nr.dowodu,pesel,numer polisy ubezpieczeniowej i adres oraz nazwa ubezpieczyciela i telefon (bardzo ważne). Później jest miejsce na opis wypadku oraz na odręczny szkic miejsca i wypadku. Pod spodem podpisy (czytelne) obydwu osób na każdym blankiecie oraz dobrze by było podpis oraz dane osobowe świadka. Po wypełnieniu takiego formularza można dochodzić odszkodowania wszędzie nawet przed sądem. Osobiście raz pomagałem okazyjnie jednej pani, którą chciał naciągnąć na odszkodowanie jeden facet ale kiedy pstryknąłem kilka zdjęć aparatem w tel. komórkowym i zaproponowałem jej wypełnianie formularza facet dał nogę. Osobiście dwukrotnie miałem zimową porą najechane na tył przez kierowców płci pięknej ale na szczęście mam hak holowniczy i dla mnie skończyło się tylko na wrażeniach po uderzeniu. Panie miały gorzej.

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

Ubezpieczenia komunikacyjne – Liberty Direct – Link4 – PZU
Ubezpieczenie Mini Assistance w pakiecie bez dodatkowych opłat. Zniżki z OC na AC. Szybka i pewna wypłata całej należnej kwoty odszkodowania.
Kup OC i AC - wygraj GPS lub DVD. Do 30% taniej niż u Twojego obecnego ubezpieczyciela.
Wszystko załatwisz nie wychodząc z domu - wystarczy zamówić darmową rozmowę
Sprawdź cenę nie czekaj na podwyżki!

www.best-kredyt.pl

Reklama

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

Pomysł z wożeniem formularzy bardzo mi się podoba.
Mnie puściły nerwy kiedy doszło do stłuczki (nie z mojej winy).
W sumie dopiero w domu udało mi się uspokoić.
Okazało się na szczęście, że nie muszę nigdzie specjalnie łazić
i sobie z domu wyklikałam zgłoszenie do ubezpieczyciela.

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

PZU chyba zainwestowało trochę w internet w swoich usługach, podoba mi się ta w której można zgłosić szkodę przez internet beż zbędnych formalności, policji, która wcale się nie spieszy do kolizji drogowych prze co tracimy swój czas, nie twierdzę że są idealnymi ubezpieczycielami ale jak najbardziej należy im się plus za to że ułatwiają życie swoim klientom.

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

fiiolka Oj jeszcze o formularzach pamiętać, a nie wystarczy jak się ma przy sobie chociażby karte pomoc? Przecież bez machnięcia palcem masz cały wachlarz pomocy do wyboru, wystarczy do nich zadzwonić.
Szczerze mówiąc miałem mieszane uczucia co do tego typu pomocy, ale jak przeczytałem ile taka karta kosztuje, a jaki szeroki zakres pomocy dostajemy w zamian to zdecydowanie muszę przyznac , że jest to korzystne i praktyczne rozwiązanie.

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

Jedno jest pewne PZU zależy na klientach, dlatego szukają nowych rozwiązań w swoich usługach ubezpieczeniowych, docierają dzięki możliwości korzystania z ich usług przez internet grono młodych ludzi którym takie załatwianie spraw jest na rękę nikt nie ma czasu na formalności i czekanie, jak to mówią "czas to pieniądz" więc nie warto go tracić tam gdzie nie trzeba bo istnieją inne rozwiązania.

Re: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?

Napisał(a): Gość -

to wszystko zależy od tego gdzie masz ubezpieczony samochód, procedury są różne już nie raz się przekonalem....
Ale osobiście ubezpieczam swój samochod w PZU i jestem zadowolony. Ostatnio wprowadzili nawet takie udogodnienie że mozna zgłości np. szkodę przez internet .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • stuczka samochodowa
 • stłuczka samochodowa
 • stłuczka nie z mojej winy
 • miałem stłuczkę nie z mojej winy
 • stluczka nie zmojej winy
 • stłuczka samochodowa nie z mojej winy
 • stłuczka z mojej winy, kto płaci
 • stluczka samochodowa.
 • stłuczka samochodowa w irlandii
 • miałem stłuczkę z mojej winy i nie było policji
 • dogadanie sie po wypadku
 • stuczka samochodowa nie z mojej winy
 • jak zachowa zniki przy stuczce
 • stuczka z mojej winy oc
 • mialem stluczke nie z mojej winy
Do góry strony: Stłuczka samochodowa - jak sie zachować?