770
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi735
  • Ocen na +0
770 ppt ?

Stomatolog? (736)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Stomatolog?

Napisał(a): Gość -

Pytaliście o śląsk także polecam https://medyk-centrum.pl/ i dr. Annę Bińczyk-Kowolik chodzę tam prywatnie jak tylko pojawiają się problemy z moimi zębami i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze się nie zdarzyło by mnie coś podczas leczenia zabolało wszystko pod znieczuleniem i w pełni profesjonalnie, a to szanuje najbardziej.

Re: Stomatolog?

Napisał(a): Gość -

Ja jestem z Dolnego Śląska i od kilku lat korzystam z usług stomatologicznych w gabinecie http://trzebn(...)ica.pl/ - polecam to miejsce, bo długo szukałem dobrego dentysty i wreszcie się udało. Świetni lekarze specjaliści, nowoczesny sprzęt, usługi na najwyższym poziomie, a do tego ciepła, przyjazna atmosfera, dzięki czemu wizyta nie jest stresująca dla pacjenta ;)

Reklama

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~Julia Kwapisz -

w każdym mieście zawsze sie znajdzie ten gabinet najlepszy ;) U mnie w Łomży jest centrum stomatologiczne Demed. Miałam leczenie kanałowem takie tradycyjny leczenie czyli zachowawcze, piaskowanie zębów oraz usuwanie osemki zatrzymanej ;)

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~Magda -

Jestem studentką Wydziału Psychologii UW i pragnę zaprosić do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym postrzegania świata i siebie. Aby wyniki badania prawdziwie przedstawiały opinie Polek i Polaków ważne aby kwestionariusz wypełniło jak najwięcej osób, do czego zachęcam. Dziękuję! Link do badania:https://warsa(...)Dljr3E1

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~raneos -

plezzo Pytaliście o śląsk także polecam https://medyk-centrum.pl/ i dr. Annę Bińczyk-Kowolik chodzę tam prywatnie jak tylko pojawiają się problemy z moimi zębami i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze się nie zdarzyło by mnie coś podczas leczenia zabolało wszystko pod znieczuleniem i w pełni profesjonalnie, a to szanuje najbardziej.
Też chodzę do tej Pani doktor w Częstochowie. Dobra specjalistka, już kilka zębów mam wylecoznych u niej, najlepsze to , ze krótko czekam na wizytę i niedużo płacę ;)

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~cxCCC -

[b][/b]Sprawdź sobie jeszcze [url=http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/]http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/[/url] bardzo polecam. Fajna jakość i rozsądna cena, można śmiało mu zaufać jak najbardziej. Poza tym nie oszukujmy się, podejście do pacjenta jest mega ważne, a tu jest na naprawdę wysokim poziomie, dużo empatii.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/stomatolog-tematy,dId,1323260
  • https://forum.interia.pl/stomatolog-tematy,dId,1323260,strona,45
Do góry strony: Stomatolog?