316
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi299
  • Ocen na +0
316 ppt ?

Stomatolog? (300)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~Ofiszka -

~Deok Ja z kolei jestem bardzo zadowolona z Ratyńscy Dental Clinic - moim zdaniem jest to bardzo dobra klinika, fajna obsługa, miło i co ważne mają nowoczesny sprzęt i dobrze leczą!
Potwierdzam - jestem bardzo z nich zadowolona! świetna klinika!

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~IwonaO -

Jak jesteście z Gdyni to dobre miejsce to klinika Ars Dentana przy Rdestowejhttp://arsden(...)ana.pl/ Nowocześnie, fachowi lekarze z dobrym podejściem do pacjentów, do tego całkiem dobry cennik i nie czeka się długo na termin. Ostatnio zastanawiam się nad implantem i jak już to właśnie u nich wykonam zabieg bo mam do nich zaufanie.

Re: Stomatolog?

Napisał(a): gość -

Ja od lat chodzę do tego samego stomatologa http://medident-tabor.pl/. U Pani Małgorzaty Tabor zawsze mam zapewnioną profesjonalną opiekę stomatologiczną. W gabinecie jest nowoczesny sprzęt i muszę powiedzieć, że zawsze jestem zadowolona z efektów pracy Pani Małgorzaty. Polecam, jeśli szukacie dobrego stomatologa :)

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~LadyGi91 -

We Wrocławiu jest sporo miejsc gdzie leczą zęby, ale tych dobrych, to jak na lekarstwo dosłownie. Jednym z takich jest http://www.ca(...)tut.pl/. Razem z moją siostrą tam chodzimy i jesteśmy zadowolone z jakości oferowanych usług a przede wszystkim z faktu, że dentyści są mega delikatni i zwracają uwagę na to czy kogoś coś boli czy nie

Re: Stomatolog?

Napisał(a): gość -

ja leczę zęby w Lublinie na Lwowskiej 6 -www.przychodniadental.pl/kontakt. Personel bardzo przyjemny, na życzenie można dostać znieczulenie do tych poważniejszych zabiegów. Postanowiłam zająć się swoim uzębieniem i mam już kilka wyleczonych zębów. Oczywiście na koniec planuję piaskowanie albo wybielanie :)

Re: Stomatolog?

Napisał(a): gość -

Od kilku miesięcy leczę się w klinice w Modlniczce - Dental Park. Mam założony aparat na zęby, aby je wyprostować. Jestem z kliniki bardzo zadowolona, ponieważ wiem, że pracują tam świetni specjaliści. Nie mam zamiaru leczyć zębów nigdzie indziej.

Re: Stomatolog?

Napisał(a): Gość -

Jeśli poszukujecie gabinetu w którym będziecie mogli na miejscu wykonać rtg, skorzystać z pomocy chirurga lub poddać się profilaktyce , to polecam [url]http://lux-dent.com.pl/rtg-zebow-wroclaw/[/url]. Znajdziecie tam profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do pacjenta i bezbolesną wizytę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Stomatolog?