316
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi299
  • Ocen na +0
316 ppt ?

Stomatolog? (300)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~Karol -

[cytat kogo=~kaliinia]Byłam u wielu stomatologów i zawsze coś wychodziło nie tak. To wypadała plomba, to dentysta był mało delikatny i obskurny. Odkąd chodzę do http://www.st(...)wscy.pl jestem w pełni zadowolona. Zawsze delikatnie i dokładnie wyleczone zęby. Cenowo też bardzo korzystnie. [/cytat
Podobnie jak poprzedniczka chodzę do Stomapolu, bo tu najlepiej zęby leczą!
INTERIA.PL

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~kulenka -

Ja również nie mogłam długo trafić na dobrego dentystę, aż w końcu znalazłam www.apexcentrum.pl. Nie wyobrażałam sobie, że można tak bezstresowo podchodzić do zabiegów stomatologicznych, a odkąd tam uczęszczam, to tak właśnie mam – zero stresu. Zawsze sympatyczna i fachowa opieka.

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~edytus -

Szczerze powiedziawszy, chyba zamiast licówek wolałbym zdecydować się na implanty (podczas nakładania licówek trzeba spiłować sporą część zęba, przez co często staje się nadwrażliwy). Gabinetem, który zajmuje się również stomatologią estetyczną jest: http://procli(...)planty/ - na jego stronie znajduje się cennik poszczególnych usług, w tym również licówek.

Re: Stomatolog?

Napisał(a): ~Jacek645 -

Potwierdzam opinię kogoś, kto pisał o Stomapolu. To, co ktoś napisał, to prawda. Miło, kompleksowo i nowocześnie! Robiłem tam implant dwójki i jest zrobiony bardzo dobrze. Wreszcie moje zęby nie są powodem do wstydu, a do dumy!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Stomatolog?