391
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +40
391 ppt ?

storczyki podlewanie - jak i czym (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

storczyki podlewanie - jak i czym

Napisał(a): ~AnnaMaria -

Ostatnio znajoma podarowała mi storczyka. Piękny kwiat, ale boję się, że zmarnieje - jak prawie wszystkie rośliny w moim domu. Nie mam ręki do kwiatów, a na tym mi naprawdę zależy.
Storczyki podlewanie z samego rana?
Tak słyszałam, że trzeba robić. Na pytanie, jak często podlewać storczyki, czytałam, że właśnie nie za często. Ale co to znaczy? Jak podlewać storczyki, żeby pięknie kwitły? I czym podlewać storczyki? Samą wodą, czy trzeba coś jeszcze dodawać?
Wszelkie Wasze doświadczenia w zakresie storczyki podlewanie chętnie spożytkuję, by wreszcie się udało!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: storczyki podlewanie - jak i czym

Napisał(a): ~plastyk -

~lewar Storczyki najlepiej podlewać przez zanurzenie: wstaw doniczkę do naczynia z wodą destylowaną o temperaturze pokojowej i pozostaw tam, aż całe podłoże będzie nawodnione. W ten sposób nie przelejesz kwiatka
Że też ludzie piszą takie brednie. Jakie minerały niby ma pobrać z tej wody destylowanej ten storczyk. Może piszący nie wie czym jest woda destylowana i co w sobie zawiera ? Czy słowo destylacja coś mu mówi ???

Napisał(a): gość -

Czytam i nie wierze. Jaka woda destylowana!!. Wstawiam doniczke do wody . Czasami podlewam bezposrednio do doniczki zimna woda z kranu! Korzenie jedrne zielone nie potrzebuja czestego podlewania. Kwitna pieknie i bardzo dlugo. Trzymam je w szklanych doniczkach . Korzenie potrzebuja swiatla.
Pozdrawiam.

Napisał(a): ~Nie - fachowiec -

~plastyk
~lewar Storczyki najlepiej podlewać przez zanurzenie: wstaw doniczkę do naczynia z wodą destylowaną o temperaturze pokojowej i pozostaw tam, aż całe podłoże będzie nawodnione. W ten sposób nie przelejesz kwiatka
Że też ludzie piszą takie brednie. Jakie minerały niby ma pobrać z tej wody destylowanej ten storczyk. Może piszący nie wie czym jest woda destylowana i co w sobie zawiera ? Czy słowo destylacja coś mu mówi ???
Deszczówka też nie zawiera minerałów, a jest najkorzystniejsza, nawożenie jest zabiegiem kolejnym w uprawie i koniecznym

Napisał(a): gość -

Podlewam raz na tydzień naprzemiennie- samą wodą z kranu a za tydzień z odżywką do storczyków. Wlewam wodę bezpośrednio do doniczek i po około pół godziny wylewam. Kupiłam je w styczniu i kwitną do tej pory bez przerwy i wypuszczają dodatkowe boczne pędy. Pozdrawiam!
« Wróć do tematów
Do góry strony: storczyki podlewanie - jak i czym