341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi310
  • Ocen na +0
341 ppt ?

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki?? (311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): Gość -

A jesteście pewne że działają tak jak sobie tego byście życzyły??
Zapraszam do lektury darmowego poradnika z którego dowiecie się jak wybrać dobry krem na zmarszczki. czego unikać i jak producenci kremów nas robią w butelkę. Więcej informacji

(...)
INTERIA.PL

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

zmarszczkowo A jesteście pewne że działają tak jak sobie tego byście życzyły??
Zapraszam do lektury darmowego poradnika z którego dowiecie się jak wybrać dobry krem na zmarszczki. czego unikać i jak producenci kremów nas robią w butelkę. Więcej informacjihttp://zmarsz(...)ki.html
Ja stosuję to:http://allegr(...)16.html
i nie mam żadnych problemów z cerą :) a myśląc iż krem za 30 czy 50zł da Ci upragniony efekt to faktycznie jesteś w błędzie a jeśli masz problem w doborze dobrego kremu to zalecam również wizytę u dermatologa. Powodzenia

Reklama

Napisał(a): gość -

Chyba kremy przeciw zmarszczkom. Nie wiem w jakim wieku jesteście ale tak do 40 to chyba kremy przeciw zmarszczko. Później na zmarszczki. Możesz wyjaśnić na jakiej zasadzie olejek arganowy wypełnia zmarszczki? Może napina, ujędrnia skórę? Dla starszych kobiet - krem nawilżający na noc z serii ReVITA C.

Reklama

Reklama

Moja żona na zmarszczki radzi sobie wcierając w siebie rano i wieczorem kolagen white 30+ mówi że jej to pomaga :) dla mnie i tak jest śliczna cały czas :P ale jeśli miałbym się nad tym dłużej zastanowić to w sumie lepiej że stosuje żel na bazie kolagenu z którego zbudowane są wszystkie kręgowce niż miałaby wcierać w siebie jakąś chemię....

Napisał(a): gość -

Również słyszałam o dobrotliwym wpływie naturalnego kolagenu, nie wiedziałam tylko na który dokładnie żel/krem się zdecydować bo jest tego sporo na rynku... a nie chce wydać pieniędzy na marne by się okazało, że kolagenu to zawiera, ale śladowe ilości...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • derma roller wibra led
  • bio-serum relaksujące hb
  • olej arganowy na zmarszczki forum
  • olej arganowy na zmarszczki opinie
Do góry strony: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??