341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi310
  • Ocen na +0
341 ppt ?

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki?? (311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): Gość -

Problem zmarszczek jest mi szczególnie bliski niestety... Powiem tak uważam, że kremy nie działają taka jest przykra prawda Ja osobiście na żaden zabieg nie pójde po prostu panicznie się boję. Więc pozostaję tylko jedno i wam tez to polecam. Terapia różnymi kwasami z grupy AHA i BHA które możecie znaleźć na www.topdrogeria.pl
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

A może rzeczywiscie warto potraktowac to wszystko suplementem który wpłynie na poprawę wyglądu naszej skóry. Dlatego polecam Kolagen naturalny Medica. Ja od momentu kiedy go przyjmuje zobaczyłam świetne efekty na mojej skórze.

Reklama

Polecam serię kosmetyków CAVIAR OF SWITZERLAND. Preparaty dają natychmiastowy efekt odmłodzenia skóry. Twarz jest odprężona i zrelaksowana. Uważam, że od czasu do czasu należy się nam kobietom odrobina luksusu jakim są kosmetyki Caviar Of Switzerland. Polecam wszystkim Paniom, którym zależy na pięknym i młodym wyglądzie.

tak, stosuję kosmetyki na zmarszczki. kupilam serie argan+makadamia+marula z pro retinolem, ten skladnik wlasnie dziala przeciwzmarszczkowo i faktycznie, skora staje sie bardziej napieta a niewielkie zmarszczki sa coraz plytsze

Reklama

A nie myślałyście dziewczyny np. o jakimś zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego? To jest moim zdaniem fajna sprawa. Ja to miałam stosowane na kurze łapki, które strasznie postarzały moją twarz. Robiłam w euro-klinice w siemianowicach śląskich. Cena wysoka nie jest, a naprawdę można fajnie odmłodzić twarz.

Reklama

A może rzeczywiscie warto potraktowac to wszystko suplementem który wpłynie na poprawę wyglądu naszej skóry. Dlatego polecam Kolagen naturalny Medica. Ja od momentu kiedy go przyjmuje zobaczyłam świetne efekty na mojej skórze.

Skończyłam juz 30 lat i stosuje kremy przeciwzmarszczkowe, ale stosuje dodatkowo suplementy, Kolagen Medica Forte z kwasem hialuronowym. Doskonały preparat w łatwych do połknięcia kapsułkach. Skóra jest nawilżona i bardzie elastyczna. Warto stosować.

Napisał(a): Gość -

Ja uważam że warto używać kremów, jak tylko pojawiają się pierwsze zmarszczki, żeby opóźnić proces starzenia się... Obecnie mam krem forte nano cell extreme bielendy i dobrze się sprawdza. A Wy w jakim wieku zaczęłyście stosować tego typu kremy?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • derma roller wibra led
  • bio-serum relaksujące hb
  • olej arganowy na zmarszczki forum
  • olej arganowy na zmarszczki opinie
Do góry strony: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??