341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi310
  • Ocen na +0
341 ppt ?

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki?? (311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): JuliaTylko -

gość tak, stosuję kosmetyki na zmarszczki. kupilam serie argan+makadamia+marula z pro retinolem, ten skladnik wlasnie dziala przeciwzmarszczkowo i faktycznie, skora staje sie bardziej napieta a niewielkie zmarszczki sa coraz plytsze
Mam krem z tej serii, ale wersje korygującą dla cery tłustej/mieszanej i jestem zadowolona tym bardziej, że zapłaciłam za niego coś koło 20 zl. Uczucie matu i nawilżenia bezcenne.

Napisał(a): Gość -

Justka81 Ja od jakiegoś czasu stosuję krem przeciwzmarszczkowy na noc miracle - śpisz sobie a tu składniki "pracują" na Twoją cerę :) na opakowaniu pisze, że ma właściwości samowygładzające - poczekamy zobaczymy - jak choć trochę będzie działać to będę zadowolona
co to za krem, jakiej marki? sama nazwa niewiele mówi.

Reklama

Napisał(a): gość -

[cytat kogo=szeryfka]ja często stosuję maseczki, ostatnio kupiłam od bielendy odmładzająca maseczkę z serii skin clinic professional i bardzo fajnie wpłynęła na moją skórę- była bardziej napięta.[/cytat

Z tej serii od bielendy mam maskę, ale nawilzajaca, bardzo dobrze sprawdza sie zwlaszcza latem, gdy skora potrzebuje wiekszego nawilzenia]

Reklama

Napisał(a): JuliaTylko -

szeryfka ja często stosuję maseczki, ostatnio kupiłam od bielendy odmładzająca maseczkę z serii skin clinic professional i bardzo fajnie wpłynęła na moją skórę- była bardziej napięta.
Gdzie można kupić tę maseczkę, bo regularnie używam peelingu gruboziarnistego Bielendy w saszetkach i jest świetny.

Ja stosuję. Jak na razie wstrzymuję się od medycyny estetycznej i staram się ratować kosmetykami naturalnymi. Używam głownie oleju kosmetycznego z opuncji figowej esent u muszę powiedzieć że po dłuższym czasie jego stosowania zaczęłam zauważać efekty. Skóra jest bardziej napięta

Mam nadzieję, że nie potraktujecie mnie jak spamerki ;), ale ostatnio odkryłam mega fajne kosmetyki polskiej firmy, no i nie mogę się oprzeć, że Wam ich nie podrzucić (http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/barwy_harmonii) tu jest tylko jedna ich linia.

Słowo daje od czasu jak je kupiłam mam dużo gładszą skórę, a do tego extra pachną! Szczerze mówiąc jak ich używam to za każdym razem pluje sobie w brodę, że tyle przepłacałam za drogie kremy...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • derma roller wibra led
  • bio-serum relaksujące hb
  • olej arganowy na zmarszczki forum
  • olej arganowy na zmarszczki opinie
Do góry strony: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??