341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi310
  • Ocen na +0
341 ppt ?

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki?? (311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): sunnygirl007 -

ja jeszcze nie, ale moja mama ma krem bielenda nano cell xtreme on jest 45+ mama zadowolona, mowi, że skórę ma ładnie napiętą, nawilżoną, kupiła bodajże w biedronce, ale nie wiem, czy nie było to tylko tak na chwilę, jako w promocji,ale na pewno w rossmannie jest do kupienia.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Są teraz dostępne świetne naturalne kosmetyki marki OganicSeries, które posiadają pełną gamę produktów w tym specjalnie dedykowanych kremów przeciwstarzeniowych oraz do wypełniania i minimalizacji zmarszczek. Warto zwrócić uwagę na krem forte anti-aging, który doskonale regeneruje cerę, wygładza i wypełnia zmarszczki. Zawiera 6 głównych składników budulcowych skóry.

Reklama

Napisał(a): gość -

W moim przypadku znakomicie sprawdziło się Bio-serum relaksujące od Hildegard Braukmann. Rzeczywiście udało się skórę ujędrnić, wyeliminować pierwsze zmarszczki, sprawić, że stała się bardziej napięta. Pewnie, że nie od razu będzie idealnie, to wymaga czasu, ale zakładane cele da się osiągnąć.

Mi na zmarszczki najbardziej pomógł aktywator młodości z kolagenem morskim od Laboratorium Avy. Spisuje się rewelacyjnie :) Bardzo dobrze spłyca zmarszczki oraz nawilża cerę. Dzięki niemu moja buzia wygląda znacznie młodziej ;)
Warlika

Reklama

Ja stosuję kwas hialuronowy, na razie tylko na skórę, wsmarowuję go na lekko wilgotną skrę twarzy. Ale nie wykluczam, że kiedyś zaaplikuję sobie kwas hialuronowy do wewnątrz skóry, jako wypełniacz. Co to są wypełniacze można przeczytać na stronach www kliniki, która zajmuje się http://clinic(...)giczne/.

Kwas ten nie tylko wypełnia zmarszczki, ale tez mozna skorygować nim kształt twarzy, np poprzez uwypuklenie kości policzkowych.

Reklama

Uzywam serum rozjasniajacego z witamina c z Bielendy, co uwazam ze jest idealnym kosmetykiem w walce ze zmarszczkami i kosmetykiem skutecznie dzialajacym w kwestii zapobiegania zmarszczkom. W koncu witamina C to witamina mlodosci :)

Napisał(a): kaataarzynna -

gość Uzywam serum rozjasniajacego z witamina c z Bielendy, co uwazam ze jest idealnym kosmetykiem w walce ze zmarszczkami i kosmetykiem skutecznie dzialajacym w kwestii zapobiegania zmarszczkom. W koncu witamina C to witamina mlodosci :)
ja tego serum używałam na przebarwienia powstałe po lecie i zadziałał po kilku tygodniach plamek nie widać w ogólne. Codziennie je nakładasz ?

Ja na zmarszczki stosuję fitness face, słyszałyście o czymś takim? Moja koleżanka podesłała mi linka i to jest bardzo zabawne... i bardzo ciekawe zarazem:-) Są to ćwiczenia z zakresu jogi, bardzo proste i one działają na zmarszczki... na twarz:-) Joga twarzy określana także mianem facefitness, z Indii. Już po ok. 3 tygodniach regularnych ćwiczeń, na które dziennie wystarczy poświęcić 10 minut, zauważy się, że skóra nabiera jędrności, a dodatkowo stanie się ona bardziej promienna. Zapewni ona lepsze ukrwienie, a tym samym zdrowszy wygląd - warto spróbować:-) Ot, taka ciekawostka:-)

kaataarzynna
gość Uzywam serum rozjasniajacego z witamina c z Bielendy, co uwazam ze jest idealnym kosmetykiem w walce ze zmarszczkami i kosmetykiem skutecznie dzialajacym w kwestii zapobiegania zmarszczkom. W koncu witamina C to witamina mlodosci :)
ja tego serum używałam na przebarwienia powstałe po lecie i zadziałał po kilku tygodniach plamek nie widać w ogólne. Codziennie je nakładasz ?
Stosuję okolo 4-5 razy w tygodniu na noc :) Faktycznie efekty sa dosc szybko zauwazalne. Trzeba jednak pamietac ze w czasie stosowania tego produktu nie mozna sie opalac!

Napisał(a): kaataarzynna -

ok dzięki, kupiłam sobie te serum i teraz u siebie zaczne stosować reguralnie. Na dzeń mam krem z tej samej marki i to seria młodzieńczy blask i teraz tak sie zastanawiam czy moge go uzywać z tym serum? Krem bardzio lubie bo silnie nawilża i pasuje mi jako baza pod podkład, ale moze lepeij używać jakiś innych z serii tej co serum?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • derma roller wibra led
  • bio-serum relaksujące hb
  • olej arganowy na zmarszczki forum
  • olej arganowy na zmarszczki opinie
Do góry strony: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??