341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi310
  • Ocen na +0
341 ppt ?

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki?? (311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): Gość -

Myślę, że te ćwiczenia twarzy to może być fajna spawa :) Ja ostatnio byłam na resurfacing'u, to taki zabieg laserem. Skorzystalam, bo w Vici Clinic właśnie jest taka promocja, że przy jednym zabiegu drugi gratis robią. Jak ktoś ma do Krakowa blisko to polecam, ul.św. Sebastiana.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Jeśli chodzi o serum to dla mnie najbardziej odpowiada neovadiol z vichy. Po trzech tygodniach stosowania moje zmarszczki wyraźnie się spłyciły czego wcześniej nie uzyskałam żadnymi kremami. Skóra nabrała świeżości i blasku, bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się na zakup tego serum

Reklama

Reklama

ja mam z serii nano cell xtreme, poleciła mi pani w drogerii i na forach czytałam, że jest dobry, sama się nie zawiodłam jego dziaanie mi odpowiada. Skóra bardziej ujędrniona, dobrze sie wchłania i odpowioada mi jako baza pod podkład

gość Uzywam serii Argan Face Oil z Bielendy, bo uwazam ze olej arganowy swietnie wplywa na skore- nawilza, zmiekcza, wygladza i swietnie przeciwdziala zmarszczkom ;)
Ja tym olejkiem codziennie wieczorem wykonuję masaż twarzy. Czytałam, że taki codzienny masaż powoduje, że w porównaniu do rówieśniczek można wyglądać nawet o 10 lat młodziej. Zobaczymy.

Reklama

Warto zainteresować się naturalnymi kosmetykami. Jestem ich maniaczką, gdyż nie wyobrażam sobie nakładania chemii na twarz i ciało. Chemiczne kosmetyki szkodzą nie tylko skórze, ale również naszemu zdrowiu, gdyż przenikają z łatwością przez skórę i zostają w organizmie. Dlatego polecam Ci produkty marki Organic Series, które w składzie nie zawierają żadnych chemicznych składników. W ich ofercie jest świetny krem Forte anti-aging. Poczytaj sobie więcej w internecie - warto.

A moim zdaniem powinniśmy drogie panie korzystać z pomocy np. medycyny estetycznej. Jeśli to wynaleziono to po to, abyśmy były piękniejsze. Klinika Borczyka robi świetne wypełnienia botoksem. Sama korzystałam, jestem po 40. Teraz mam dużo przyjemniejszą twarz, czuję się też młodziej.

Wreszcie jakiś głos, który mogę poprzeć. Dobry krem nie zaszkodzi, ale czasu nie da się oszukać. Gdy zmarszczki się pogłębiają lepiej od czasu do czasu skorzystać z profesjonalnego zabiegu w salonie kosmetycznym niż inwestować kilkaset złotych w krem. Nie stosowałam botoxu i na razie nie zamierzam, ale poddałam się zabiegowi za pomocą rozpuszczalnych nici PDO. Jest to rewolucyjny zabieg, a efekt jest fenomenalny, skóra się podniesiona i wygładzona, ale nie ma efektu maski. Nici wchłaniają się ok 8 miesięcy stymulując produkcję kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Efekt utrzymuje się ok 2 lat. Koszt zależy od ilości i rodzaju użytych nici. polecam salon Silk Touch w Lublinie, bo byłam zadowolona z obsługi w tym salonie. Jeśli będę chciała poddać się jakiemuś zabiegowi to tylko tam.

Bardzo lubię oeparol , serię stimulance. Kremy nie są drogie ale bardzo dobre, mają dobry skład min. olej z wiesiołka. Po dwóch miesiącach stosowania widzę, że skóra jest bardziej napięta i odżywiona. Używam całej serii.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • derma roller wibra led
  • bio-serum relaksujące hb
  • olej arganowy na zmarszczki forum
  • olej arganowy na zmarszczki opinie
Do góry strony: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??