341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi310
  • Ocen na +0
341 ppt ?

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki?? (311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): ~Zuza123 -

Ja łączę pielęgnację domową z zabiegami medycyny estetycznej. Sprawdza się to bardzo dobrze i szczerze polecam :) Grunt to dobry lekarz - ja wybrałam dra Migałę z Kliniki Sfera. Dr dobrał zabiegi i efekty są naprawdę super. Robiłam m.in. mezoterapię i "wampirzy lifting".

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): ~Handyhandy -

No wlasnie z tym sie glowilam. ALe wszelkie tluamczenia, ktore znajduje maja zwiazek z wazelina, np. anglojezyczna Wilipedia mowi nam:

"Petroleum jelly or petrolatum is made by refining a byproduct of oil drilling.

Vaseline is a well-known brand of petroleum jelly originally produced by Chesebrough-Ponds, which was purchased by Unilever in 1987. Vaseline has become a genericized trademark meaning petroleum jelly."

Ogolnie mowia tutaj, ze powstaje to z rafinacji. Wazelina jest znana nazwa na petroleum jelly, ktora zostala orygianalnie wyprodukowana przez Chesebrough-Ponds a zakupiona przez Unilever w 1987. Jest to nazwa zamienna.

Zeszta nie ma sie co tutaj wgłębiać w składy kosmetyków.Sama już dawno zauważyłam, ze o wiele lepsze działanie na skórę mają nie kosmetyki ale zabiegi na jakie sie zdecydujemy...https://depil(...)-latem/

Na stronie jest lista zabiegów jakie warto jest wykonywać latem. Nie wszystkie można wykonywć jak słońce tak mocno świeci.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • derma roller wibra led
  • bio-serum relaksujące hb
  • olej arganowy na zmarszczki forum
  • olej arganowy na zmarszczki opinie
Do góry strony: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??