341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi310
  • Ocen na +0
341 ppt ?

Stosujecie kosmetyki na zmarszczki?? (311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): Gość -

im wczesniej zacznie sie zapobiegac zmarszczkom, tym lepiej. potem to już 'po ptokach' jak to mówią :D ja lubie serie biotechnologia cieklokrystaliczna z bielendy- wybor spory dla 3 przedzialow wiekowych. teraz sa na promocji w rosmanie :)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Najlepiej kupować takie kosmetyki w aptekach, są bardziej skuteczne. Mi farmaceutka poleciła Sensilis Supreme z kawiorem, jestem osobą po 40stce. Na razie kremu używam od kilku dni, wiec mogę wstępnie powiedzieć, że krem nie podrażnia i nie przesusza mi skóry. Jest delikatniejsza w doytku.

Stosuję oleje, ale głównie te naturalne. Jakoś nie przekonują mnie drogeryjne, bo zazwyczaj mają niestety słabe składy. Niby olej, ale obok niego mnóstwo niepotrzebnych zapychaczy, na które moja skóra źle reaguje. Stosuję też http://www.ma(...)e_paris i kwas hialuronowy - zwykły, w żelu, który dodaję do kremu do twarzy albo mieszam z olejem.

Moje drogie, a jak oprócz tego dbacie o skórę?? Bo ja jakoś do tych wszystkich cud kosmetyków nie mam przekonania. Zresztą kosmetyczka powiedziała mi kiedyś, że żadne kosmetyki nic nie zdziałają, jeśli nie będę o siebie dbała kompleksowo - w sensie diety i ćwiczeń. I tak się właśnie zastanawiam - czym oprócz kosmetyków można się wzmocnić i zadbać o całą siebie??

Ja od bicia wolę zabiegi i dietę, pod okiem specjalistów można spowolnić zmarszczki i wiotczejącą skórę. Kliniki przeciwstarzeniowe się tym zajmują, słyszeliście o tym? Ja się spotkałam z tym za granicą, nie wiem czy u nas też już coś takiego jest?

Do złagodzenia zmarszczek i bruzd, możesz wykorzystać zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. W ten sposób zablokujesz impulsy nerwowe, które prowadzą do powstawania nieładnych zmarszczek. W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Preparat podany w fałdy nosowo-wargowe czy zmarszczki nad górną wargą, skutkuje redukcją niechcianych zmarszczek, co zauważysz od razu po zabiegu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • derma roller wibra led
  • bio-serum relaksujące hb
  • olej arganowy na zmarszczki forum
  • olej arganowy na zmarszczki opinie
Do góry strony: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??