Odpowiadasz na:
Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
A jesteście pewne że działają tak jak sobie tego byście życzyły?? Zapraszam do lektury darmowego poradnika z którego dowiecie się jak wybrać dobry krem na zmarszczki. czego unikać i jak producenci kremów nas robią w butelkę. Więcej informacji (...)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Stosujecie kosmetyki na zmarszczki??

Napisał(a): ~Handyhandy -

No wlasnie z tym sie glowilam. ALe wszelkie tluamczenia, ktore znajduje maja zwiazek z wazelina, np. anglojezyczna Wilipedia mowi nam:

"Petroleum jelly or petrolatum is made by refining a byproduct of oil drilling.

Vaseline is a well-known brand of petroleum jelly originally produced by Chesebrough-Ponds, which was purchased by Unilever in 1987. Vaseline has become a genericized trademark meaning petroleum jelly."

Ogolnie mowia tutaj, ze powstaje to z rafinacji. Wazelina jest znana nazwa na petroleum jelly, ktora zostala orygianalnie wyprodukowana przez Chesebrough-Ponds a zakupiona przez Unilever w 1987. Jest to nazwa zamienna.

Zeszta nie ma sie co tutaj wgłębiać w składy kosmetyków.Sama już dawno zauważyłam, ze o wiele lepsze działanie na skórę mają nie kosmetyki ale zabiegi na jakie sie zdecydujemy...https://depil(...)-latem/

Na stronie jest lista zabiegów jakie warto jest wykonywać latem. Nie wszystkie można wykonywć jak słońce tak mocno świeci.

Reklama

Napisał(a): ~Zuza123 -

Ja łączę pielęgnację domową z zabiegami medycyny estetycznej. Sprawdza się to bardzo dobrze i szczerze polecam :) Grunt to dobry lekarz - ja wybrałam dra Migałę z Kliniki Sfera. Dr dobrał zabiegi i efekty są naprawdę super. Robiłam m.in. mezoterapię i "wampirzy lifting".

Napisał(a): gość -

W sprawie fajnych kosmetyków to odsyłam was do tej firmy ISSÉIMIhttps://isseimi.pl/ Szukajcie ich kosmetyków w salonach kosmetycznych, to profesjonalne kosmetyki gabinetowe, świetne są. Zauważyłam, że u mnie skutecznie pomagają w walce ze starzeniem się skóry.

Reklama