86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń360
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +22
86 ppt ?

Strasznie pechowa ta Warszawa. (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Strasznie pechowa ta Warszawa.

Napisał(a): Dobrawa1 -

Warszawa: Duża awaria na Białołęce. Bez wody kilkanaście wieżowców.

Gdyby nie
https://www.tvp.info/52421052/warszawa-awaria-na-bialolece-przerwa-w-dostawie-wody-dla-kilkunastu-budynkow
nie byłoby żadnych informacji. Teraz rozumiem...dlaczego p. Trzaskowski tak walczy by zlikwidować tvp. info.

Nie ma tygodnia by w Warszawie jakiejś awarii nie było. Pechowa ta nasza stolica.
INTERIA.PL

Re: Strasznie pechowa ta Warszawa.

"Jak przekazało MPWiK, wyłączenie obejmuje;
- cztery budynki 12-piętrowe,
- trzy budynki 8-piętrowe,
- siedem dwupiętrowych,
- pięć 5-piętrowych
oraz okoliczne obiekty usługowe w tym przychodnię weterynaryjną przy ul. Myśliborskiej."

Beczkowozy dla mieszkańców zostały podstawione przy ul. Śreniawitów 3 i 10 oraz ul. Nagodziców 4.
Potrzebujący wody....szukajcie pod wskazanymi adresami.

Reklama

Napisał(a): ~rodem z peło -

Nie pechowa tylko nieudacznik u sterów.
Ob. Trzaskowski nie pierwszy raz udowadnia, że nie nadaje się do niczego, a już najbardziej do rządzenia. Taki partyjny karierowicz, aparatczyk zajmujący się wszystkim oprócz tego co trzeba.
Mój chomik byłby lepszym prezydentem stolicy.

Reklama

Pech, pech ...nie zdechł:-)

04-02-2021 12:16

- Awaria ciepłownicza w Warszawie. 24 budynki bez ogrzewania
05-02-2021

Najpoważniejsze awarie w Warszawie miały miejsce w połowie stycznia na ulicy Jagiellońskiej na Pradze-Północ. Wówczas ciepła pozbawionych było nawet 60 budynków jednocześnie.

Reklama

Za czasów rządu PO-PSL sprywatyzowano między innymi sieci ciepłownicze w Warszawie

"Veolia Energia Warszawa zarządza największą w Unii Europejskiej siecią ciepłowniczą, dostarczającą ciepło systemowe i ciepłą wodę do 80% budynków w Warszawie. Od października 2011 jest częścią międzynarodowej grupy Veolia, europejskiego lidera w zakresie usług energetycznych."

"Za sprawą tak częstych problemów grzewczych w stolicy powołano roboczy zespół ds. prywatyzacji sieci ciepłowniczej w Warszawie. Informował o tym wiceszef Ministerstwa Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba.

- My uważamy, że po tylu latach warszawiakom należy się odpowiedź czy ta prywatyzacja, w mojej ocenie jeden z największych skandali warszawskiej Platformy Obywatelskiej, z punktu widzenia już wielu lat, była opłacalna - oznajmił wiceminister klimatu i środowiska."

Napisał(a): ~gość -

~Kuchcik Ty mi narobisz pierogów a ja ci powiem jak zmądrzeć, bo też byłem prawie tak samo gupi.
Ja Ci narobię pierogów, a Ty mi pokażesz jak mądry jesteś ;)
Prawie tak gupi byłeś, zanim zacząłeś czytać Junga, czy później? ;)

~rodem z peło Nie pechowa tylko nieudacznik u sterów.
Ob. Trzaskowski nie pierwszy raz udowadnia, że nie nadaje się do niczego, a już najbardziej do rządzenia. Taki partyjny karierowicz, aparatczyk zajmujący się wszystkim oprócz tego co trzeba.
Mój chomik byłby lepszym prezydentem stolicy.
U nas rządzi PiS i prezydent osobiście naprawia usterki. Ostatnio pracował przy kilofie, a tak ogólnie to jedzie na szpadlu.

Prawdziwi nieudacznicy są w PiSie. Powiedz człowiecze! O czym z takim jak ty dyskutować? Pragnienie władzy robi z was zaślepionych idiotów. Boicie się dr. Trzaskowskiego w następnych wyborach i stąd ten atak. Powinno sprawdzić się wątek dywersji. Przecież fanatycy są do wszystkiego zdolni. Pójdziesz potem do do spowiedzi i miłosierny pan odpuści.

Dobrawa1
~gość

Gdyby ktoś z PiSu rządził to ^o^O:-)<3:-\ A gdyby nawet to byś o tym nie pisała.
Co nie jest, nie pisze sie w rejestr watków, rozmów itd
A o awariach w innych miastach też napiszesz, czy nie było o tym TVPiS?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Strasznie pechowa ta Warszawa.