85
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń284
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
85 ppt ?

Stres - jak z tym żyć? (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Stres - jak z tym żyć?

Napisał(a): Gość -

Gość
painbreeder Podobno na stres dobra jest zdrowa dieta... Ja w ramach tego jem owoce, vitalio, pije plusza i biore magnez w tabletkach...
Gówno to daje, stres jak był tak jest.
Lepiej byś sie piwa chłopie napil.
Napijesz sie ze mną? Ty stawiasz.

Gość
Gość
painbreeder Podobno na stres dobra jest zdrowa dieta... Ja w ramach tego jem owoce, vitalio, pije plusza i biore magnez w tabletkach...
Gówno to daje, stres jak był tak jest.
Lepiej byś sie piwa chłopie napil.
Napijesz sie ze mną? Ty stawiasz.
A ja to co? Pies?

Reklama

Aj z tym stresem w dzisiejszych czasach rzeczywiście nie jest kolorowo... Przez niego łatwo przybrać na wadze, mieć kłopoty z sercem i nie móc zasnąć... Mi się niestety dosyć często trafiają sytuacje stresujące, ale staram się jakoś łagodzić ich skutki - dlatego zaczynam ćwiczyć - i zakochać się też jest wtedy fajnie ;))

Witam wszystkich. Jestem studentka socjologii i piszę prace na temat portali o tematyce zdrowotnej . W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety skierowanej do użytkowników portali o tematyce zdrowotnej, która jest ważną częścią mojej pracy .Ankieta znajduję się po tym adresem www.wbadanie.pl/ankieta/231952911/ Chyba nie muszę wspominać, że bardzo mi na tym zależy i tylko dlatego zawracam Wam tym głowę ;))
Dziękuję bardzo za poświęcony czas
Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Stres - jak z tym żyć?