43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-6
43 ppt ?

Strój kąpielowy dla puszystych, poradźcie! (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Strój kąpielowy dla puszystych, poradźcie!

Napisał(a): Gość -

Zastanawiam się nad zakupem odpowiedniego stroju kąpielowego. Pierwszy raz od 3 lat jadę nad morze na urlop, sporo mi się przytyło i nie wiem jaki strój kąpielowy będzie dla mnie odpowiedni, żeby jakoś wyglądać i żebym się nie krępowała. Najlepiej jednoczęściowy, ale z drugiej strony chciałabym się opalić. Jak myślicie, który z tych byłby dobry? A może wy coś doradzicie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Strój kąpielowy dla puszystych, poradźcie!

Wszystkie stroje są bardzo ładne.Tylko przy tuszy chodzi oto aby nam nic "nie wypływało" w talii . Ja osobiście wybrałabym strój czarno-biały. Chyba ładnie maskuje.Tylko co Ty lubisz i jaki kolor. Życzę ładnej opalenizny!

Reklama

Napisał(a): wiosna2 -

Alicja001 Zastanawiam się nad zakupem odpowiedniego stroju kąpielowego. Pierwszy raz od 3 lat jadę nad morze na urlop, sporo mi się przytyło i nie wiem jaki strój kąpielowy będzie dla mnie odpowiedni, żeby jakoś wyglądać i żebym się nie krępowała. Najlepiej jednoczęściowy, ale z drugiej strony chciałabym się opalić. Jak myślicie, który z tych byłby dobry? A może wy coś doradzicie?

ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
>>Ja tam z oszczędności poszła bym na plażę nudystów i było by po problemie:))))

Reklama

Alicja001
bodzik1 Toś Ty jeszcze puszystych nie widziała!!!:P
Te laski mają taką figurę że we wszystkim im będzie dobrze!:P
Ja to mam jeszcze jakieś 7 kg więcej niż ta pierwsza.
łoj tam łoj))))
Zależy jak Ci się to ''rozkłada''....:)
Jeśli tak jak u tej kobitki....to nie masz się czego wstydzić...:)
Mam kolezankę....dość wysoką i puszystą...Ale ma fantastyczny biust u szczupłe nogi...:) Więc eksponuje ten biust i nogi....a maskuje brzuszek...:)

Reklama

Ja to w ogóle poleciłabym Ci strój dwuczęściowy. Bo tak naprawdę, to co będziesz próbowała zatuszować jednoczęściowym, tylko Ci się uwydatni.

W myśl zasady, im więcej maskujesz, tym bardziej zwracasz uwagę na to co maskowane ;)

Beautyyyy Ja to w ogóle poleciłabym Ci strój dwuczęściowy. Bo tak naprawdę, to co będziesz próbowała zatuszować jednoczęściowym, tylko Ci się uwydatni.

W myśl zasady, im więcej maskujesz, tym bardziej zwracasz uwagę na to co maskowane ;)
A poza tym to jest urlop wiec wazne jest by mile go spedzic.... wrocic wypoczetym i pieknie opalonym.

Jak mozesz tego dokonac skupiajac sie na wlasnym wygladzie....ktory jak sama twierdzisz daleki jest od idealu.
Co z tego ze ktos wysunie jakas propozycje...jesli nie bedziesz w stanie wejsc w jej posiadanie.Po prostu wejdz do sklepu.....wez garsc stroji i w przymierzalni za pomoca selekjcji wybierz ten w ktorym najlepiej sie poczujesz w calym tego slowa znaczeniu.

Napisał(a): edaeds -

Dziewczyny a mi również pomożecie? Nie należałam nigdy do szczupłych osób ale również chciałabym wyglądać dobrze na plaży.Obecnie mam na oku ten strój kąpielowy:
http://sklep.(...)42.html

Jak Wam się podoba? Dodam,że zależy mi na czymś co przykryje mój brzuszek ( nie jest zbyt atrakcyjny po 2 ciążach) no i wyszczuplającego. A słyszałam,że czarny kolor sprawdza się najlepiej. Podoba Wam się?

edaeds Dziewczyny a mi również pomożecie? Nie należałam nigdy do szczupłych osób ale również chciałabym wyglądać dobrze na plaży.Obecnie mam na oku ten strój kąpielowy:
http://sklep.(...)42.html

Jak Wam się podoba? Dodam,że zależy mi na czymś co przykryje mój brzuszek ( nie jest zbyt atrakcyjny po 2 ciążach) no i wyszczuplającego. A słyszałam,że czarny kolor sprawdza się najlepiej. Podoba Wam się?
Carny wyszczupla to fakt...ale ten kroj jakos tak pozbawia sylwetki....i te majtory jakies takie ciut nie z nogawkami:))Ale to tylko moj punkt widzenia.Musisz przymiezyc sobie kilka zeby moc wybrac ten jeden.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Strój kąpielowy dla puszystych, poradźcie!