45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń295
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +5
45 ppt ?

Sucha skóra na łokciach (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sucha skóra na łokciach

Napisał(a): gość -

może Dermaveel? krem na AZS, ale sama na przesuszoną skórę go sobie kupiłam i sprawdził się rewelacyjnie. Wszystko czego od niego oczekiwałam wykonał - skóra zrobiła się gładka, miękka, nawilżona i nie swędząca. Kupiłam w aptece za 20 zł ten krem. Bez recepty.

sucha skóra na łokciach może być objawem problemów z tarczycą. moja koleżanka tak miała. ale ja się miałam badania i wszystko jest w porzadku, więc można spróbować od zmainy diety na trochę zdrowszą i częstego smarowania czymś. mi koleżanka poleciła też oeparol kapsułki ponoć nawilżają skórę od środka

Mam niedoczynność tarczycy hashimoto i mam tego typu łokcie. Zbadaj sobie tsh, ft3, ft3 i anty TP.
Na suchą skórę ciała balsam Biolaven, na łokcie i u mnie również kolana krem na noc do twarzy Biolaven. Robię też peelingi (Sylveco peeling oczyszczający do twarzy).

http://i-styl.pl/balsamy-i-kremy/1064-farmona-dlonie-regenerujacy-krem-do-dloni-i-paznokci-500ml-egzotyczny-manicure-spa-5900117097267.htmlzerknij tu . Ja mam go i stosuję właśnie na suche łokcie. jest całkiem w porządku i co najważniejsze nie jest bardzo tłusty tylko dobrze się wchłania i nawilża naskórek.

zimą najczęściej mam problemy z wysuszoną skórą ale mam już na to sposób. Codziennie nawilżam skórę masłem shea a raz w tygodniu kąpię się z odrobiną olejku do kąpieli balneum, fajnie nawilża skórę, i jest bardziej miękka. Peelingi robię tylko raz w tygodniu ponieważ nie chcę narażać skóry na podrażnienia i większe wysuszenie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sucha skóra na łokciach