14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń135
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Suche i zniszczone- jest dla nich jeszcze jakiś ratunek? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Suche i zniszczone- jest dla nich jeszcze jakiś ratunek?

Napisał(a): Tris -

Oczywiście, te najbardziej zniszczone końce trzeba podciąć, bo tu już wiele nie zdziałasz, co do całych włosów, skoro jest to przesuszenie używaj najlepiej szamponów delikatnych i nawilżających, a dodatkowo maskę najlepiej z arganu z filtrem UV, odżywi Ci włosy, nawilży, wygładzi oraz zapewni dodatkową ochronę (odżywkę taką, myślę, że najlepiej kupić przez internet albo w hurtowni fryzjerskiej, tak by nie byłaby to zwykła drogeryjna odżywka, ale profesjonalna fryzjerska maska, używana w salonach), olejek z arganu bez spłukiwania na końce oraz staraj się nie przesuszać tych włosów, czyli najlepsza suszarka, to suszarka jonizująca, która nie wysusza włosów, a właśnie nawilża je podczas suszenia, zero prostownic, lokówek itd., no i staraj się nie związywać włosów, bo włos związany bardziej się niszczy, najlepiej jak będą rozpuszczone.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Możesz także stosować domowe metody pielęgnacji włosów. Wcieraj we włosy olejek, np. arganowy, na kilka godzin przed myciem. Spróbuj też różnych maseczek, np. maseczki z awokado, która dobrze działa na suche włosy. Kwasy tłuszczowe zawarte w awokado odżywią zarówno włosy jak i skórę głowy.
Składniki: Awokado, 1 łyżka miodu, 2 łyżeczki oliwy z oliwek
Obrane awokado utrzyj do konsystencji papki. Dodaj miód i oliwę z oliwek, a następnie dokładnie wymieszaj. Tak przygotowaną maseczkę nałóż na włosy i trzymaj 20 minut. Po wyznaczonym czasie, spłucz mieszankę i umyj włosy delikatnym szamponem.

Napisał(a): gość -

Na wzmocnienie wlosow, rzes, brwi, a nawet poprawe wygladu blizn najlepszy jest olej rycynowy, o ktorym mozna przeczytac tutaj:http://wszystkookosmetykach1.blogspot.fi/2014/09/czesc-teraz-pora-na-recenzje-tego-oto.html

Reklama

Reklama

Spróbuj odżywki albo serum z keratyną. Wzmocni włosy i je zregeneruje. Możesz też zastosować maskę. Nałóż ją i owiń włosy folią. Pozostaw na noc. Oprócz tego ja stosuję regularnie jedwab w spraju. Wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie: h ttp://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/10852/marion-natura-silk-jedwab-w-sprayu-130-ml.html. Preparaty z keratyną: h ttp://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/12654/biovax-bb-keratyna-jedwab-odzywka-do-wlosow-200-ml.html.

ja mam to samo ;/ próbowałam już wielu masek, też tych polecanych przez magazyny fruzjerskie itp. Dopiero niedano znalazłam coś takiego jak zabiegi SOS dla włosów -http://www.st(...)os.html - byłam już raz i mam wrażenie że nieco lepiej, na drugi zabieg jestem umówiona w przyszłym tygodniu.

Ja jeżdzę na wszelkie zabiegi do spa, gruntowna regeneracja organizmu jest chyba najlepszym sposobem tylko trzeba to robi regularnie.
Polecam do slonce spa, maja bogata oferte zabieg ow, jak dla Ciebie to będzioe pakiet odnowy - kapiele, zabiegi nawilżajaće, to sie przyda nie tylko włosom, ale takze skórze na zime.

Ja jeżdzę na wszelkie zabiegi do spa, gruntowna regeneracja organizmu jest chyba najlepszym sposobem tylko trzeba to robi regularnie.
Polecam do slonce spa, maja bogata oferte zabieg ow, jak dla Ciebie to będzioe pakiet odnowy - kapiele, zabiegi nawilżajaće, to sie przyda nie tylko włosom, ale takze skórze na zime.

Nie sądzę, że tylko nożyczki je ratują. Ja polecam szampon naturalny z http://www.pa(...)-wlosy/ chociaż u mnie to była raczej plaga wypadających włosów. Jednak kondycja jest o niebo lepsza, mam też jakby ładniejszy kolor (nigdy nie farbowane) i wydaje mi się, że bardziej lśnią (ale to może być też moje subiektywne wrażenie). Tak czy siak - polecam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Suche i zniszczone- jest dla nich jeszcze jakiś ratunek?