112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
112 ppt ?

Sukienka do małych piersi (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sukienka do małych piersi

Napisał(a): gość -

Zawsze można uszyć sukienkę z gorsecikiem, który będzie odpowiednio wymodelowany i wyrówna proporcje. Moja przyjaciółka szyła sobie sukienkę ślubną w OrOr na Mokotowskiej i miała dokładnie ten sam problem. Ale na miejscu dziewczyny tak pokombinowały, że kiecka wyszła super, a jej biust wyglądał super! Najlepiej niech się za to weźmie profesjonalna krawcowa, wtedy doskonały efekt murowany!

Reklama

gość Zawsze można uszyć sukienkę z gorsecikiem, który będzie odpowiednio wymodelowany i wyrówna proporcje. Moja przyjaciółka szyła sobie sukienkę ślubną w OrOr na Mokotowskiej i miała dokładnie ten sam problem. Ale na miejscu dziewczyny tak pokombinowały, że kiecka wyszła super, a jej biust wyglądał super! Najlepiej niech się za to weźmie profesjonalna krawcowa, wtedy doskonały efekt murowany!
A w tym OrOr na Mokotowskiej to uszyją też gorset na duży biust? Bo ja tez bym chciała, ale nie chcę wyglądać groteskowo z "wylewającym" się biustem u góry...

Małe piersi tez fajnie wyglądaja. Można uszyć suknię ślubna z prosta górą na ramiaczkach lub bez i ładny rozkoloszowany dół. Albi specjalny gorset i wszystko ładnie będzie. W warszawie na Mokotowskiej jest takie miejsce - ślubne Atelier ni i tam maja niesamowite pomysły! Piękne suknie szyją

Reklama

gość Na Mokotowskiej w tym atelier jest super projektantka. Genialnie potrafi dobrac suknię do sylwetki, na gorsety tez mają swoje sposoby - zawsze szyja tak, że biust jest ładnie podkreslony, nic nie wygląda sztucznie i nie wypada.
Chodzi Ci o to Atelier na Mokotowskiej 51/53?

Reklama

Napisał(a): ~Janeczka -

gość
gość Zawsze można uszyć sukienkę z gorsecikiem, który będzie odpowiednio wymodelowany i wyrówna proporcje. Moja przyjaciółka szyła sobie sukienkę ślubną w OrOr na Mokotowskiej i miała dokładnie ten sam problem. Ale na miejscu dziewczyny tak pokombinowały, że kiecka wyszła super, a jej biust wyglądał super! Najlepiej niech się za to weźmie profesjonalna krawcowa, wtedy doskonały efekt murowany!
A w tym OrOr na Mokotowskiej to uszyją też gorset na duży biust? Bo ja tez bym chciała, ale nie chcę wyglądać groteskowo z "wylewającym" się biustem u góry...
Tak, w Atelier na Mokotowskiej uszyją odpowiedni gorset do sukni. Nawet na duży biust.

Napisał(a): ~Indiko -

Myślę, że dobre będą sukienki krótkie, które podkreślą Twoje ładne nogi. Przepiękne sukienki widziałam na http://www.co(...)ukienki Mają tam ogromny wybór, więc na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie, a do tego w super cenie, bo CoZaCena zapewnia porównanie ofert, dzięki czemu kupisz najtaniej. Sama korzystałam i byłam mega zadowolona, więc i Tobie polecam :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sukienka do małych piersi