Odpowiadasz na:
Sukienka do małych piersi

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny pomocy! Mam mam małe piersi, ale za to bardzo ładne nogi. Dlatego chciałabym w tym roku zacząć chodzić w sukienkach. Zwlaszcza, ze za chwile jade na wakacje w bardzo cieple miejsce. Niestety we wszystkich wyglądam jak pięcioletnie dziecko, bo natura poszczędziła mi biustu. Które modele powinnam wybierać, żeby wyglądać jak człowiek?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sukienka do małych piersi

Napisał(a): ~Indiko -

Myślę, że dobre będą sukienki krótkie, które podkreślą Twoje ładne nogi. Przepiękne sukienki widziałam na http://www.co(...)ukienki Mają tam ogromny wybór, więc na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie, a do tego w super cenie, bo CoZaCena zapewnia porównanie ofert, dzięki czemu kupisz najtaniej. Sama korzystałam i byłam mega zadowolona, więc i Tobie polecam :)

Reklama

Napisał(a): ~Janeczka -

gość
gość Zawsze można uszyć sukienkę z gorsecikiem, który będzie odpowiednio wymodelowany i wyrówna proporcje. Moja przyjaciółka szyła sobie sukienkę ślubną w OrOr na Mokotowskiej i miała dokładnie ten sam problem. Ale na miejscu dziewczyny tak pokombinowały, że kiecka wyszła super, a jej biust wyglądał super! Najlepiej niech się za to weźmie profesjonalna krawcowa, wtedy doskonały efekt murowany!
A w tym OrOr na Mokotowskiej to uszyją też gorset na duży biust? Bo ja tez bym chciała, ale nie chcę wyglądać groteskowo z "wylewającym" się biustem u góry...
Tak, w Atelier na Mokotowskiej uszyją odpowiedni gorset do sukni. Nawet na duży biust.

Napisał(a): gość -

Też mam małe i jakoś nie mam z tym większych problemów, a sukienki kupuję whttps://emanz(...)na.pl/, mają tak duży wybór typowo kobiecych sukienek, że zawsze można dobrać coś ładnego i ciekawego do swojej sylwetki.

Reklama