29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń669
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-2
29 ppt ?

Sukienki na wesele, pośmiejmy się. (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sukienki na wesele, pośmiejmy się.

Napisał(a): Gość -

Czy u was też Panny Młode przesadzają z sukniami ślubnymi? Ja ostatnio byłam na trzech weselach i trzy Panny Młode wyglądały kiczowato, niektóre nawet wyzywająco. Czemu tak wielu ludziom brak gustu i dobrego smaku?

to moje typy, podrzućcie też swoje ;)

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Sukienki na wesele, pośmiejmy się.

rosana Czy u was też Panny Młode przesadzają z sukniami ślubnymi? Ja ostatnio byłam na trzech weselach i trzy Panny Młode wyglądały kiczowato, niektóre nawet wyzywająco. Czemu tak wielu ludziom brak gustu i dobrego smaku?

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Te fotki są z wesel, na których byłaś?
Jeśli tak, to ja bym ciebie nie zaprosiła (pomimo dużego poczucia humoru)...

Reklama

Napisał(a): beddame -

ewela35 Każda kobieta ma prawo wystroić się w ten szczególny dzień jak jej pasuje.
Nie sądzę żeby musiała zważać na to czy to się komuś podoba czy nie.....ważne że Panna Młoda jest zadowolona.
z tym ze niekoniecznie bo jezeli dziewczyna bierze slob koscielny obowiazuja ja jakies formy i regoly ze wzgledu na miejsce

Reklama

ewela35
beddame
ewela35 Każda kobieta ma prawo wystroić się w ten szczególny dzień jak jej pasuje.
Nie sądzę żeby musiała zważać na to czy to się komuś podoba czy nie.....ważne że Panna Młoda jest zadowolona.
z tym ze niekoniecznie bo jezeli dziewczyna bierze slob koscielny obowiazuja ja jakies formy i regoly ze wzgledu na miejsce
O tym nie wspominam,bo to z jednej strony jasne a z drugiej......nie każdy zwraca na to uwagę.....no i,komu to oceniać???
Poza tym wytworna i "przesadzona" wcale nie oznacza,że nie nadająca się do kościoła........myślę,że w temacie bardziej chodzi o przepych w sukienkach......chyba:))))
przepych przepychem ale ta ostatnia ma cycki na wierzchu :)

Reklama

o matko....ta trzecia to pomyliła chyba imprezy...lustra to na pewno nie miała:)
mówią, że panna młoda zawsze jest najpiękniejsza, sorki...ale z tym się nie zgodzę patrząc na zamieszczone zdjęcia, cóż są gusta i guściki...:)

Napisał(a): gość -

Panna jest zadowolona ale do kościoła katolickiego nikt jej nie wpuści, myślę że tu wchodzi w rachubę tylko ślub cywilny albo inna wiara...

Napisał(a): gość -

ewela35
gość
Panna jest zadowolona ale do kościoła katolickiego nikt jej nie wpuści, myślę że tu wchodzi w rachubę tylko ślub cywilny albo inna wiara...
Albo,albo.......a może podczas ceremonii cycki miała schowane pod bolerkiem.
Mogło tak być :))

gość]
ewela35
gość [cytat kogo=ewela35 Każda kobieta ma prawo wystroić się w ten szczególny dzień jak jej pasuje.
Albo,albo.......a może podczas ceremonii cycki miała schowane pod bolerkiem.

chyoa pod przescieradlem ?:)

beddame
przynajmniej ksiądz popatrzył

Napisał(a): Kinia223 -

rosana Czy u was też Panny Młode przesadzają z sukniami ślubnymi? Ja ostatnio byłam na trzech weselach i trzy Panny Młode wyglądały kiczowato, niektóre nawet wyzywająco. Czemu tak wielu ludziom brak gustu i dobrego smaku?

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Ta ostatnia... Masakra!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co na wierzch do sukienki panny modej
Do góry strony: Sukienki na wesele, pośmiejmy się.