Odpowiadasz na:
Suknia ślubna musi być biała ?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy suknia ślubna musi być biała ? Czy jedynym sposobem żeby założyć np różową pudrową jest ślub cywilny ? Czy któraś z was założyła suknie innego koloru niż biały? Wydaje mi się że jeżeli bym miała ślub kościelny to nie wypada założyć innej niż biała.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Suknia ślubna musi być biała ?

Napisał(a): ~loa -

Nic nie musi ale może:) Sama wybrałam klasyczne rozwiązanie w salonie Nabli. Tak po prostu czułam się najlepiej. Z kolei moja znajoma miała blado różową suknie - pasowała idealnie. W końcu wybór należy do panny młodej.

Reklama

Re: Suknia ślubna musi być biała ?

Napisał(a): gość -

Myślę, że tolerancja w zakresie sukien ślubnych jest coraz większa. Zresztą to Panna Młoda decyduje (na szczęście) w co się w ten dzień ubierze. Ja skorzystałam z oferty Salonu Sukien Ślubnych Visual Chris w Poznaniu. Mają tak piękne fasony, że nie mogłam się zdecydować ;) Sami możecie zobaczyć -http://www.vi(...)ris.pl/ .

Re: Suknia ślubna musi być biała ?

Napisał(a): gość -

Absolutnie suknia ślubna nie musi być biała. Moja znajoma, na weselu której byłam niedawno, miała suknię kupioną w Visual Chris w Poznaniuhttp://www.vi(...)ubne/54 - to ta środkowa suknia. Wspaniała, prawda? Bardzo wytworna i elegancka.

Reklama