5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +-4
5 ppt ?

Suknie ślubne dla puszystych (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Suknie ślubne dla puszystych

Napisał(a): ~pulchniejsza -

Suknie ślubne dla puszystych to wciąż duży problem w naszym kraju. Nie ma mi ani kto doradzić, ani kto pokazać jaką suknię ślubną powinnam wybrać. Takie suknie ślubne dla puszystych to naprawdę wyzwanie, bo nikt nie chce wyglądać grubo na własnym ślubie, a nie każdy może schudnąć szybko.

Czy możecie mi więc powiedzieć jakie suknie ślubne dla puszystych są wskazane? W których puszyste panie będą wyglądać dobrze?
INTERIA.PL

Re: Suknie ślubne dla puszystych

Napisał(a): Gość -

suknie ślubne dla puszystych to nie jest mój najbliższy temat, ale myślę, że przede wszystkim to nie może być żadna beza, bo będzie tylko pogrubiać pannę młodą.

Jeśli miałabym coś podpowiedzieć, to kojarzę, że takie suknie ślubne dla puszystych mają często dekolt typu litera "V", bo puszyste panie mają też często duże biusty. Odcięłabym suknie pod biustem i potem puściła już lejącą w dół, ale niezbyt rozkloszowaną. Oczywiście odpadają wszystkie syreny - to na pewno nie są suknie ślubne dla puszystych :)

topielica suknie ślubne dla puszystych to nie jest mój najbliższy temat, ale myślę, że przede wszystkim to nie może być żadna beza, bo będzie tylko pogrubiać pannę młodą.

Jeśli miałabym coś podpowiedzieć, to kojarzę, że takie suknie ślubne dla puszystych mają często dekolt typu litera "V", bo puszyste panie mają też często duże biusty. Odcięłabym suknie pod biustem i potem puściła już lejącą w dół, ale niezbyt rozkloszowaną. Oczywiście odpadają wszystkie syreny - to na pewno nie są suknie ślubne dla puszystych :)
Suknia ślubna dla pani która ma bardziej okrągłą figurę ,,,powinna być klasyczna prosta bez żadnych upiększeń ,,,bardzo modne jest wycięcie w kształcie karo by wyeksponować biust ,,,materiał może być koronka ,,,teraz są piękne wyszywane ...do rękawek prosty bez żadnych zdobień ....sukienka prosta ale elegancka ...odcień to już jak to lubi bo teraz jest paleta barw dozwolona.

Reklama

tancerka78
topielica suknie ślubne dla puszystych to nie jest mój najbliższy temat, ale myślę, że przede wszystkim to nie może być żadna beza, bo będzie tylko pogrubiać pannę młodą.

Suknia ślubna dla pani która ma bardziej okrągłą figurę ,,,powinna być klasyczna prosta bez żadnych upiększeń ,,,bardzo modne jest wycięcie w kształcie karo by wyeksponować biust ,,,materiał może być koronka ,,,teraz są piękne wyszywane ...do rękawek prosty bez żadnych zdobień ....sukienka prosta ale elegancka ...odcień to już jak to lubi bo teraz jest paleta barw dozwolona.
Suknie ślubne dla puszystych to faktycznie spory problem, ale myślę że w dobrym salonie pomogą Ci dobrać coś co będzie jak idealna suknia ślubna dla puszystych.

Napisał(a): ~MagdaD -

Teraz jest już znacznie lepiej z odzieżą w większych rozmiarach. Sukienka na ślub to u mnie temat świeży bo w wakacje właśnie taką kupowałam. Miałam cywilny i wybrałam sobie sukienkę w kolorze pudrowy róż. Noszę rozmiar 54 i szczerze bałam się, że takie jasne kolory nie będą dla mnie ale całe szczęście było super :) Ja mam swój sprawdzony sklep internetowy gdzie już kilka razy kupowałam sukienki na kilka okazji w tym na ślub. Zostawiam Ci link do tej sukienki, którą ja miałam na swoim ślubie. Jest w rozmiarach od 40 do 60 lub szyją na wymiarhttps://xelka(...)ez.html

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Suknie ślubne dla puszystych