Komentarze (57)

Dodaj komentarz

Napisał(a): aac -

nie "unikali podatków" tylko nie było podatku akcyzowego! nie mieszajcie ludziom w głowach durnymi tytułami - sugerujecie, że dobry rząd wreszcie zrobi porządek - a tymczasem rząd zwyczajnie WPROWADZA NOWY PODATEK
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Bela -

Dlaczego to za 8-letnich rzadow bylej zydokomuny ministrami finansow byli osobnicy z obcej nam Polakom nacji,czyzby dlatego aby ulatwiali zlodziejom okradac nasze panstwo i Polakow?
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): Phil -

Czy ci co poprzez vat okradali Polske i Polakow to w wiekszosci osobnicy z nacji bylego ministra finansow rostowskiego i dlatego brak bylo przeciwdzialania z jego strony w okradaniu Polski i Polakow?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Kostek -

Czy ci byli ministrowie finansow i ich zastepcy za rzadow tuska i kopaczowej gdy uslyszeli,ze powstanie sejmowa komisja sledcza o okradaniu Polski i Polakow poprzez vat sa jeszcze w Polsce czy juz uciekli do wiadomego kraju tak jak Bagsik i Gasiorowski i wielu ,wielu innych?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): znafca -

Przepraszam Ale czy w okresie 2005-2015 nie było w Sejmie, Rządzie, NIK,Prokuraturze itd itd polityków PIS????Kurza ślepota czy skleroza zaatakowały ,ze byli bierni wobec tego draństwa?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): biker -

uciekało pewnie kilkadziesiąt miliardów PLN rocznie i prze 8 lat panowie z PO byli zaniepokojeni, dobre ;-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): xx -

" Monitorowaliśmy sytuację, byliśmy zaniepokojeni". Brałeś pieniądze na swoim stanowisku za ochronę polskich interesów ,a nie wyrażanie "zaniepokojenia".
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gienek -

za stworzenie takiego gniota jak Vat to powinni go pozbawić tytułu profesora
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): zuzanna -

Pan Modzelewski "zmienny jak chorągiewka na wietrze" zapomniał, że mamy urzędy skarbowe i całe rzesze urzędników, kontrolerów itd. Czyżby ci urzędnicy nigdy nie kontrolowali "podejrzanych grubych ryb", a może najłatwiej im było i jest nadal kontrolować tych, którzy nie dopłacili 100zł, żle wypełnili formularz pit, czy nic nie znaczące oświadczenia? W końcu po co nam tyle ministerstw, powielanych urzędów, setki urzędników, policji skarbowej, jeśli nie są w stanie w porę wychwycić przekrętów? Panie Modzelewski to pan jest autorem tych absurdów podatkowych, więc żadne tłumaczenie pana nie dociera do mnie:)
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz