118
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń716
  • Odpowiedzi111
  • Ocen na +0
118 ppt ?

Suplementy diety - cała prawda (112)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Suplementy diety - cała prawda

Napisał(a): Gość -

Nie zgodze sie ze trudno jest je wyleczyc antybiotykami.Tutaj to czasami jedno z najwazniejszych sposobów własnei na pozbycie sie problemu.A po za tym pamietajmy aby po antybiotykoterapii a najelepiej w czasie jej trwania przyjmowac probiotyk,jak np.enterol,który zapobiegnie biegunce poantybiotykowje ,jak równiez osłoni nasze jelita.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Suplementy diety - cała prawda

Napisał(a): Gość -

Ale suplementy to nie tylko te substancje, które mają pomóc w walce z nadwagą. To też środki, które nie są lakami, ale pomagają np. w zapobieganiu różnym chorobom. Przykładowo magnez jest suplementem diety a nikt chyba mi nie powie, ze jego działanie to ściema. Tak samo taki Stawo-vit, który zawiera kolagen z białek odzwierzęcych, niby suplement a jakoś pomaga w walce z osteoporozą i innymi zwyrodnieniami kości i stawów. Rozumiecie, pewne naturalne środku i suplementy na nich oparte też działają i to że nie są na receptę nie znaczy, ze są bezużyteczne.

Reklama

Re: Suplementy diety - cała prawda

Napisał(a): Gość -

Widzę że niektóre osoby posądzające suplementy diety o nieskuteczność, spodziewają się że powinny one działać tak mocno jak leki. Przeczytajcie pierwszy post. Suplement diety to uzupełnienie zwykłej diety. Jeśli zjesz pomarańcze, to chyba nie spodziewasz się, że zawarta w niej wit.C ochroni Cię od razu przed przeziębieniem. Tak samo zażywanie wit.C przez krótki czas nie sprawi tego "cudu", ale to nie powód żeby twierdzić że wit.C w tabletkach nie działa.
Suplementy diety trzeba stosować przez dłuższy czas aby zauważyć ich pozytywny wpływ na organizm.
To tak jak stosowanie przez dłuższy czas zdrowej diety i aktywnego trybu życia - efektem będzie lepsze samopoczucie i np. upragniony spadek wagi ;-)
POWINNO SIĘ STOSOWAĆ SUPLEMENTY, bo niestety żywność jest coraz bardziej chemicznie "ulepszana", stresujący tryb życia tez nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Suplementy powinny naszą dietę uzupełnić o te dobroczynne składniki, których nam potrzeba.

Reklama

Re: Suplementy diety - cała prawda

Napisał(a): marasbone -

Suplementy diety nic bez diety nie dają. Jak sama nazwa wskazuje. Ich skuteczność trzeba przetestować na sobie, a potem się wypowiadać, ogólnikowo to nie ma co się rozpisywać. Ja np. biorę od niedawna proszek zasadowy Langsteiner, regulujący pracę jelit i pomagający utrzymać równowagę kwasowo - zasadową organizmu

Re: Suplementy diety - cała prawda

Napisał(a): Gość -

Rewak
painbreeder Te wszystkie plusze, trany, vitalio, witaminy, zielone herbaty, magnezy i inne zdrowity nie zastąpią zdrowej diety, mają być tylko uzupełnieniem a nie jednyą częścią zdrowej diety...
A ktoś to kwestionuje?
No chyba Ty :P
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • actislimfa
Do góry strony: Suplementy diety - cała prawda