59
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
59 ppt ?

Suplementy diety - menopauz (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Suplementy diety - menopauz

Napisał(a): Gość -

Sama jestem przed menopauzą, ale słyszałam, że moja mama stosowała femiflavon i bardzo sobie go chwaliła. Tego drugiego specyfiku nie znam więc się nie wypowiem, ale femiflavon działa na objawy menopauzy więc się sprawdza. Tylko ważne jest, żeby go przyjmować regularnie, z tego co pamiętam to chyba jedna pastylka dziennie.

Napisał(a): gość -

ja na menopauzę stosuję rezonator biofotonowy, i przyznam, że pomaga mi ze skutkami, mam dużo mniejsze wahania nastrojów, uderzenia gorąca są sporadyczne, choć wcześniej nie mogłam sobie z nimi poradzić. dlatego polecam ten rezonator.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Witam moja Teściowa stosuje Menopausal Formula 135 kapsułek firmy Cali vita.
Te i inne suplementy diety możesz zamówić , kupić tu

www.zamowienia.twojesuplementydiety.pl

Ja sam stosuję (na inne moja dolegliwości ) suplementy tej firmy ponieważ są wysokiej jakości i bardzo dobrze przyswajalne ...widać efekt. :-)
Jeśli masz pytania pisz lub dzwoń
radek.76@gazeta.pl
tel. 533 577 812
Pozdrawiam Radek

Reklama

Reklama

Ja razem z moją mamą stosuję Foreverslim.Mama właśnie jest w okresie menopauzy,bardzo sobie chwali ten suplement.Przyspieszył jej przemianę materii na co ostatnio narzekała .Waga też zaczęła spadać .Suplement jest do kupienia na stronie www.foreverslim.pl

Jestem w wieku 45+ niestety już w trakcie menopauzy.Zauważyłam że moje tempo metabolizmu znacznie zwolniło,do tego siedząca praca no i kilogramy przybywały.Postanowiłam sobie pomóc kupują Foreverslim.Widzę pierwsze efekty no i kilogramy pomału znikają.

Zaproponowałam Foreverslim mojej mamie.Na początku nie była chętna aby go brać.Dopiero jak u mnie zobaczyła efekty to się zdecydowała.Teraz żałuje że tak długo się opierała.Jeszce trochę a będzie wyglądała lepiej niż ja.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Femiflavon opinie Forum
  • femiflavon opinie
  • femal forte menopauza forum
  • menopausal formula,opinie
  • menopausal formula opinie
  • salus natura femiflavon opinie
Do góry strony: Suplementy diety - menopauz