56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń648
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +-10
56 ppt ?

suplementy diety na odchudzanie (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

suplementy diety na odchudzanie

Napisał(a): ~wiecznienadiecie -

W sumie nie wierze w jakieś te tabletki magiczne, palące tłuszcz i tak dalej, ale dużo słyszałam o naturalnych wspomagaczach, suplementach diety które mogą wspomóc organizm, trawienie. Stosujecie? Możecie coś polecić? coś skutecznego oczywiście xD
INTERIA.PL

Reklama

Re: suplementy diety na odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Ja też jestem w trakcie odchudzania. Za mną już 4 pełne tygodnie i jak na razie ubyło mi 5 kilogramów. Jeszcze drugie tyle i będę bardzo zadowolona :). Moja dieta opiera się przede wszystkim na zdrowym odżywianiu, 5 regularnych posiłkach, a także na aktywności fizycznej. Oprócz tego stosuję jeszcze suplement diety Doppelherz aktiv Morwa SLIM EFEKT. To preparat naturalnie wspomagający odchudzanie, zmniejszający wchłanianie cukrów, a także regulujący poziom glukozy we krwi. :)

Reklama

Napisał(a): ~mili -

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie foreverslim. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo foreverslim nie zawiera dnp i jest oparty na naturalnych składnikach.

Reklama

Napisał(a): ~Zuzanna -

Ja ze suplementów diety wybrałam tabletki Slimunox.Wedłóg mnie są to najbardziej skuteczne tabletki jakie stosowałam.Dzięki nim w bardzo krótkim czasie udało mi się zrzucić dość sporo.I musze przyznać że to nie było ani trudne ani męczące.

Napisał(a): edskowronek -

Bardzo mocne suplementy na odchudzanie zostały wycofane z rynku przez duży udział skutków ubocznych. Wiem, że teraz gorzka pomarańcza z tych naturalnych składników najlepiej odchudza i przy okazji pobudza podobnie do sporej dawki kreatyny. Przynajmniej takie mam indywidualne odczucia. Z tych wydajniejszych suplementów z gorzką pomarańczą to na pewno AmlaslimMax. Trudno spotkać coś z większą dawką gorzkiej pomarańczy.

Napisał(a): ~jogi -

Brałam na wspomaganie trzustki po konsultacjach medycznych AmlęslimMax i schudłam po tych tabletkach dość mocno przy normalnej diecie, bez alkoholu i dodatkowych używek. Wyrównanie pracy trzustki u mnie okazało się kluczowe do utraty wagi.

Napisał(a): ~gobi575 -

Dobre wyniki miałam po stosowaniu AmlislimMax. Wcześniej ograniczałam tłuszcze i węglowodany na rzecz białek. Brałam też suplementy rozgrzewające, ale za bardzo mnie pobudzały i ostatecznie źle się czułam. W amli masz lepsze zbilansowanie składników, bo dochodzi też efekt oczyszczający, a to najbardziej zaniedbany obszar wśród osób aktywnych fizycznie. Wiem, że wiele diet nie odnosi sukcesu właśnie przez brak uwagi odnośnie oczyszczania organizmu z toksyn. Niestety bez kompleksowego podejścia trudno stracić na wadze. Może mój sposób ci pomoże.

Napisał(a): ~dobi646 -

Zawsze, jak się odchudzałem na własną rękę to miałem problemy jelitowe. Częste biegunki i ogólnie złe samopoczucie. Dietetyczka mi poleciła kilka suplementów, w tym AmlaslimMax. Piłem, żeby uregulować jelita i później zacząć ćwiczyć. Trzeba miesiąc mniej więcej na pozytywne wyniki poczekać. Na amli straciłem na sucho 3 kg około. Jak zacząłem chodzić na siłownię to kolejne 4 kg poleciały przy treningu 40 – 50 minut 3 razy w tygodniu. Wymieniam ten suplement z innymi w cyklach 2 – 3 miesięcznych i jest naprawdę lepiej. Jak jelita dają o sobie znać to wracam do Amli doraźnie. Może się przyda. Idź do dietetyka ewentualnie potwierdzić skuteczność rzeczy, które kupujesz do uzupełnienia diety. U mnie takie podejście się sprawdziło.
« Wróć do tematów
Do góry strony: suplementy diety na odchudzanie