Odpowiadasz na:
suplementy diety na odchudzanie

~wiecznienadiecie
Temat dodał(a):
~wiecznienadiecie -
W sumie nie wierze w jakieś te tabletki magiczne, palące tłuszcz i tak dalej, ale dużo słyszałam o naturalnych wspomagaczach, suplementach diety które mogą wspomóc organizm, trawienie. Stosujecie? Możecie coś polecić? coś skutecznego oczywiście xD

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: suplementy diety na odchudzanie

Napisał(a): ~Ania -

Ja od kwietnia schudłam już 6 kg. Zaczęłam od picia miąższu aloesowego, który oczyszcza i odżywia organizm. Dodatkowo powoduje uczucie sytości, nie ma się ochoty na podjadanie. Reguluje również poziom cukru w organizmie dzięki czemu przechodzi ochota na słodycze. Wcześniej nie mogłam żyć bez słodyczy. Wszystkim mogę polecić, żeby zaczęli od tego. W razie pytać ania3hell@wp.pl

Napisał(a): ~cxcx -

Brałam trochę czasu Ketomorin na odchudzanie i oczyszczanie, tak bym to powiedziała z www.skladzikzdrowia.com. Temperatura ciała wzrosła, kawy nie potrzebowałam, jakoś jeść mi się za bardzo nie chciało. Nie miałam żadnych skutków ubocznych po tym suplemencie, więc wracam do niego w miarę regularnie.

Reklama

Napisał(a): Jojeczko -

Jak próbowało się kilkanaście suplementów, to nie dziwię się, że nie było rezultatów. To nie cukierki, ich się nie je garściami :) Jedynie co mogą odchodzić suplementy, to portfele.

Reklama