25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń181
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +-51
25 ppt ?

Suplementy diety – pomagają czy szkodzą? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Suplementy diety – pomagają czy szkodzą?

Napisał(a): Kamiltom678 -

Ostatnio spotkałem się z opinią, że suplementy diety bardziej szkodzą niż pomagają. Nie są przetestowane i tak naprawdę nikt nie wie, co one robią i jakie są efekty uboczne. Co o tym myślicie? Zażywacie jakieś?
INTERIA.PL

Re: Suplementy diety – pomagają czy szkodzą?

Napisał(a): Gość -

Ja mysle ze nie jelsi ktos nie pzresadza w ilościach..., ja od jakiegoś czasu biorę maximumnutrition.pl/pl/witaminy-i-mineraly/557-Betancourt-Esse-Melantonin.html , jelsi mam tylko problemy ze snem, nie zauwazyłam ze jest gorzej , ba pomaga mi ! Wedłuh mnie wszytsko zalezy od skladku suplementu ile w nim czego jest.

Napisał(a): ~ikar -

Ja akurat z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu iqman jestem bardzo zadowolony. Nie ukrywam, ze seks jest dla mnie bardzo ważny i problemy z erekcją, jakie miałem zanim zacząłem brac iqman były dla mnie po prostu katastrofą...

Napisał(a): ~shrek -

Iqman jest po prostu chyba jednym z najlepszych obecnie środków jakie można legalnie kupić w sieci... i w moim przypadku okazał się bardzo skuteczny, efekt taki, że po pierwsze bez stresu, po drugie wtedy kiedy chcę i to za każdym razem, punkt trzeci jak najbardziej zadowolona pattnerka

Napisał(a): ~Jarek -

~Eliasz Ja próbowałem już wielu środków na problemy z erekcją, ale najskuteczniejszy okazał się IQMAN. Jest naprawdę godny polecenia, przy regularnym stosowaniu daje doskonałe efekty
Ja miałem tez problemy z erekcją.Wypróbowałem różne środki ,ale bylem tylko rozczarowany.Pewnego razu moj kuzyn dopiero po paru piwach dal mi rade że też wspomaga swoją erekcję tabletkami IQMAN Tabletki są całkowicie bezpieczne a na efekty nie trzeba długo czekać.

Napisał(a): ~Wiesiek -

Mi też pomógł środek IQMAN, sam jestem zadowolony, bo odpadł stres związany z tym iż coś może nie wyjdzie, a co do żony, to dla niej są znacznie głębsze odczucia jak to określa wiec też jest zadowolona

Napisał(a): ~Otton -

Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektów, zresztą żona, podobnie,pomimo, że na początku miała pewne obiekcje, co to takiego rozwiązanie problemu, który zaczął u mnie się wtedy nasilać

Napisał(a): ~horacjaa6 -

Oczywiście, że są tekie suplementy które nie sa testowane, dlatego trzeba zażywać takie sprawdzone i przebadane. JA juz od dłuższego czasu stosuje naturalne suplementy diety z Hepatica. Są naprawde skuteczne no i w 100% bezpieczne :)[b][/b]

Napisał(a): ~Walentynka -

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnac. W końcu sukces i nie mam nadwagi. Może to nie aż tak dużo, nie mniej te 9 kilo dla mnie bardzo dużo znaczy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Suplementy diety – pomagają czy szkodzą?