66
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń287
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +0
66 ppt ?

suplementy diety (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: suplementy diety

Napisał(a): gość -

A ja biorę suplement diety DicoPlus i jestem naprawdę zadowolona z jego działania :) Dzięki niemu udało mi się skończyć z podjadaniem, co wiadomo jak źle wpływa na wagę, i zrzuciłam już tych kilka zbędnych kilogramów ;)
Katnnis

Suplementy na innych działają na innych nie. Ale warto jest na pewno nie poprzestawac na kuracji 2 tygodnie tylko przyjmować nieco dlużej, jak chociazby 2-3 miesiące. Ja teraz kończe 3mc kuracje ThermLine, bo walcze o piekną figure i ten suplement bardzo mi pomaga.

Jestem po 6 tygodniach z Foreverslim i pomimo tego, że średnio w nie wierzyłam, to jednak działają. 7 kg w 6 tygodni to dobry wynik. Chciałabym stracić 12 kg. Staram się o siebie dbać - eliminuję kaloryczne pożywienie, staram się gotować na parze. Oby udało sie to utrzymać

Nie wiem czy jest to najlepszy środek, ciężko jest porównywać wszystkie, tym bardziej IQFace okazał się skuteczny, wiec nie miałam potrzeby próbowac kolejnych, nie mniej z tych które brałam do czasu tego środka, to ten, faktycznie jest najlepszy

Ode mnie duży plus dla tabletek Foreverslim.Dobrze dobrany naturalny skład tych tabletek powoduje szybsze spalanie tłuszczyku ma się po nim więcej energii co jest bardzo ważne podczas odchudzania.W sumie dałam radę dzięki tym tabletką schudnąć 11 kg.

mam pozytywne opinie o suplemencie diety slimcea. Innych nie stosowałam więc się nie wypowiem. Akurat Slimcea bardzo fajnie zadziałałą na mój organizm. Pochamowała moje obżarstwo oraz przyśpieszyła przemianę materii. Już po tygodniu nie miałam takiego brzucha. Waga faktycznie zaczeła lecieć gdzięś po 3-4 tygodniach. Łącznie dała mi zrzucić blisko 10kg.

Ja próbowałam wielu metod ale jednak najszybciej i najwięcej udało mi się schudnąc stosując takie tabletki jak Foreverslim.Przy żadnej diecie nie udało mi się schudnąć aż tyle jak właśnie w momencie jak stosowałam te tabletki.13 kg mniej w trzy miesiące.

« Wróć do tematów
Do góry strony: suplementy diety